Monika Šalčiūtė atskleidė, kas kaltas dėl garsiojo pravardžių konflikto VIDEO

Milžiniško populiarumo sulaukusio projekto „Svogūnų Lietuva“ antroje laidoje vedėjai Arūnas Valinskas ir Monika Vaičiulytė ant raudonojo minkštasuolio pasikvietė Moniką Šalčiūtę ir Ugnių Kiguolį.

Humoro laidos vedėjai Arūnas Valinskas ir Monika Vaičiulytė ant raudonojo minkštasuolio kvies prisėsti ypatingus svečius. TV3 žiūrovai sužinos intriguojančių detalių apie „Svogūnų Lietuvos“ herojus: – kiek brolių ir seserų turėjo principingasis seimo narys Petras Gražulis, kokių patarimų iš laidos vedėjų sulaukė humoristas Justinas Jankevičius, už kokius nuopelnus politikas Kęstutis Masiulis gavo jau trečiąją svogūno statulėlę ir kaip Inga Valinskienė sukėlė pavydo priepuolį savo vyrui.

Tiesa, daugiausiai žiūrovų dėmesio turėtų sulaukti vos konfliktu nesibaigęs vedėjų bei pastaruoju metu itin daug dėmesio sulaukiančio dueto – Monikos Šalčiūtės ir Ugniaus Kiguolio – pokalbis. Bus prisiminta garsioji pravardžių istorija apie tai, kaip ekstremalaus sporto mėgėjas Dainius Matijošaitis Moniką pavadino „šaltiena“, o Ugnių – „kugeliu“.

REKLAMA

M. Šalčiūtė rėš, kad dėl šio konflikto kaltas pats Ugnius! Kuo baigsis netikėtai pasisukęs pokalbis, kurį vyrą Monika išvadins nevyrišku ir, galiausiai, kas gaus svogūną, žiūrovai išvys jau šį vakarą.

Laidos prodiuseris Dominykas Kubilius džiaugiasi, kad praėjusią savaitę žiūrovų teismui pristatyta premjera iškart šovė į reitingų viršūnes. „Tai įrodo, kad svogūnų fenomenas neblėsta. „Svogūnų Lietuvoje“ dalyvauja išties garsūs, visuomenėje nusipelnę žmonės ir mums netenka jų įkalbinėti. „Auksiniai svogūnai“ turi savo užtarnautą vardą. Tokiu keliu eis ir „Svogūnų Lietuva“. Visa kūrybinė laidos komanda ypatingai džiaugiasi“, – komentuoja prodiuseris.

Rudens sezono pirmosios savaitės visų televizijų laidų reitingų lentelėje „Auksiniai svogūnai“ – pirmoje vietoje. Svogūnų teikimo ceremonija su A. Valinsku, M. Vaičiulyte ir kitais žinomais veidais pritraukė trigubai didesnę auditoriją nei vasarą tuo laiku rodytos programos. Premjerą žiūrėjo 22,8 proc. bendros žiūrovų auditorijos, kai artimiausio konkurento programą – vos 17,8 proc.

Antroji laida „Svogūnų Lietuva“ – jau šį trečiadienio vakarą 20.00 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų