• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėja ir dainų kūrėja Monika Marija Paulauskaitė – viena paslaptingiausių Lietuvos scenos žvaigždžių. Ji retai dalyvauja laidose ir dar rečiau kalba apie asmeninį gyvenimą. Tačiau apie kūrybą, muziką ir dainavimą Monika Marija gali šnekėti nesustodama, nes, kaip pati sako, tai yra didžioji jos gyvenimo aistra.

Atlikėja ir dainų kūrėja Monika Marija Paulauskaitė – viena paslaptingiausių Lietuvos scenos žvaigždžių. Ji retai dalyvauja laidose ir dar rečiau kalba apie asmeninį gyvenimą. Tačiau apie kūrybą, muziką ir dainavimą Monika Marija gali šnekėti nesustodama, nes, kaip pati sako, tai yra didžioji jos gyvenimo aistra.

REKLAMA

Todėl nenuostabu, kad laidos „Pasikalbėkim“ filmavimas prasidėjo būtent nuo muzikos – Monika Marija atsinešė vieną brangiausių savo gitarų, kurios stygas braukdama jautriai uždainavo. Pasirodo, šią dainą labai dažnai grodavo jos tėtis ir tai yra pirmasis kūrinys, kurį mergina išmoko skambinti gitara.

„Nepasakyčiau, kad aš turiu Dievo dovaną. Labiau manau, kad tai tėvų, senelių dovana man. Tai yra toks dalykas, kurį tu perduodi iš kartos į kartą – meilę, pojūtį ir gyvenimą tuo. Aš tikiu, kad jei nebūčiau užaugusi tokioje šeimoje, kur žmonės savo malonumui grodavo pasiėmę instrumentą per šventes, gimtadienius, keliantis ryte ar einant miegot, galbūt nebūčiau pajutusi, kad muzika yra toks gražus dalykas ir jausmas. 

REKLAMA
REKLAMA

Jei kažkas pagal profesiją būtų buvę muzikantais, tai gal irgi būtų tada kitaip. Gal atsirastų daugiau nuovargio ir nenoro muzikuoti. Mano nei senelių, nei tėvų neversdavo niekas groti, todėl turbūt ir liko jausmas viduje toks, kad tai daryti žiauriai gera“, – šypsodamasi sako Monika Marija.  

REKLAMA

Mintys apie gyvenimą svetur

Dainininkė prisipažino, kad laimėjus populiarų televizijos projektą ir įžengus į muzikos pasaulį pilna koja, dažnai sulaukdavo įvairių pastabų. Kaip ji reaguoja į kritiką ir apskritai kitų nuomonę? Ar viešumas jaunam žmogui yra didelė našta?

Paklausta, ar turi savo mylimiausią dainą, Monika Marija netikėtai prisipažino, kad toks kūrinys yra ir skirtas jis vyresnei sesei. Laidoje nuskambės dainos fragmentas, kuris atlieps viešnios šiltus prisiminimus apie vaikystę ir gimtąją Kelmę. Nors sostinėje Monika Marija gyvena jau apie dešimt metų, savęs vilniete pavadinti negali. O ar būna akimirkų, kai ji pagalvoja apie gyvenimą svetur? Gal pradėjusi vis daugiau dainuoti kantri stiliaus kūrinių, Monika Marija norėtų įsikurti Amerikoje?

REKLAMA
REKLAMA

 „Aš nepasakyčiau, kad noriu kelti sparnus kažkur visam gyvenimui, bet galbūt norėčiau kurį laiką pabūti kitoje šalyje. Ir Amerika yra iš tų šalių, kur visada traukia sugrįžti ir tas jausmas būnant ten – žmonės, gamta, kantri muzika, žirgai, nacionaliniai parkai – visa tai ir yra mano širdis. Tikrai, didžiausia aistra kyla Amerikai“, – sako dainininkė.

Nelaukiamas gimtadienis

Jau visai netrukus Monika Marija minės 26-tąjį gimtadienį, tačiau šios dienos ji visai nelaukia. Kodėl scenos žvaigždei taip nepatinka gimtadieniai?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

 „Šiais metais gimtadienis man kelia siaubą.  Aš taip jo nelaukiu! Ir, apskritai, nesu iš tų žmonių, kuris norėtų intensyviai švęst savo gimtadienį, nes man čia nėra mėgstamiausia šventė. Su kiekvienais metais vis labiau jaudinuosi, kad nepasiekiau tų dalykų, kur galvojau, kad būsiu pasiekusi. Nepadariau kažkokių ten išsikeltų tikslų, kelionių. Nežinau, atrodo, kad aš vėluoju į savo gyvenimą ir tai suprantu visad artėjant gimtadieniui.

REKLAMA

Dabar jau viskas – aš vis labiau einu link 30-ies metų ir man baisu dėl to, nes jaučiuosi vis dar absoliutus vaikas. Visiškai negalinti prisiimt atsakomybės už nieką – nesuprantu aš tų mokesčių, viskas atrodo labai sudėtinga“, – juokiasi Monika Marija. 

Ji atskleidė, kad mėgsta kasmet išsikelti tikslus ir jų siekti. Taigi kokius sugalvojo šįkart ir kaip sekasi įgyvendinti? O gal vienas tikslų yra šeimos sukūrimas su mylimuoju? Ar šiandien Monika Marija jaučiasi laiminga ir ką jai reiškia turėti mylimą žmogų šalia?

REKLAMA

Laidos vedėja pokalbio pabaigoje galiausiai neištvėrė:

„Aš, žinok, esu „cekava Zosė“ ir niekas pro mano akis nepraslysta. Tai tas gražus ir spindintis žiedelis ant tavo piršto yra sužadėtuvių?“

Ką gi atsakė Monika Marija į šį klausimą?

Visą pokalbį su Monika Marija Paulauskaite žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą antradieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

tv3.lt

Monika Marija viena ryškiausių savo kartos kūrėjų. Jos eurovizinis kūrinys buvo deramai neįvertintas, o aš jo vis paklausau. Norisi jai palinkėti daugiau jai kuriančių autorių ir daugiau jos lygio muziką vertinančių klausytojų. Tik nesustok.
Monika, viskas bus gerai, nepaniekuok dėl tų gimtadieniu, dar tik 26.,tau viskas prieš akis. Didžiulės sėkmės!
ko tas 26 toks baisus? dabar 36 kitaip gyvena nei musu tevai budami 26, viskas pasikeite. Likes kvailas stereotipas kad 30 jau kazkas pasikeis niekas nepasikeis isskyrus veida.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų