Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tada bus įdomu. Mokymasis - pati įdomiausia veikla.
tik 26 sukaks. Visai dar vaikas, o kiek visko patyrė per trumpą gyvenimą. Mieloji, tik švęsk ir džiaukis. Nesitikėk, kad tave kas nors palinksmis, nudžiugins. Pati būk sau šventė. Viešpatie- esi tokia talentinga, išvaizdi. Būk laiminga, tauškute
jus tik pagalvokit,kokia naujiena,soi eruc gh0btjci9 gp9qwehbioeo;r/t;'lsr,/j ;dlfncldsjk./gdsjx.dk;alfmcjl vwk.jtlgsdbfv
Tai pati geriausia iš dabartinių dainininkių,paprasta nuoširdi,gerai dainuojanti,turinti gražų balsą dainininkė.Gerbiu ją už nuoširdžiai atliekamas dainas
Vis dar tikiuosi, Monika Marija, isgirsti tave tikroje meno sventoveje-Operos scenoje.
Mane stebina šiuolaikinės moterys: jau artėja prie brandaus amžiaus, o vis dar žaidžia vaikystę. Monika, pagalvoki ir pati - 26 - pats laikas kurti savo šeimą ir g i m d y t i vaikus, o ne žaisti, atsiprašau, muzikinėmis ,,balalaikomis’’. Pažiūrėki, kaip nenumaldomai skuba laikas, o Tu net išsimokslinimo neturi. Tu juk esi neįdomi net pati sau, nes Tau rūpi tik šėlionės, o ne rimtesnis požiūris į gyvenimą. Atminkite, prarasto laiko susigrąžinti neįmanoma
Žmogaus teisių pažeidimas Gediminai
Žmogaus teisių pažeidimas Gediminai
@Gintaras
Gintarai, kokią tu teisę turi liepti ir įsakyti gimgyti? Tu Mužike iš tundros! Kas per niekšas?
Net Tėtis neįsako jai gimdyti!
@Gintaras būtų nuostabi mama, vaikai būtų gabūs, gražūs...
@Gintaras Tau kyšo plūgo rankenos iš kišenių ,pasigraibyk,rasi.Monika neįdomi? Taigi trumpai- ne tau Martynai mėlynas dangus..
Gal tu padainuok vietoj Monikos,mokslo virsune
Galiu nuraminti: Kai sukaks 66 ar 70, jau žinosi, ką gyvenime nuveikei ir kas yra svarbu. Taip kad neįsijausk ir gyvenk dainuodama.
@Val Betgi, jei nesijaudins, nebus dainų. Juk kūryba - tai jausmų išraiška.
Jei moteris sako, kad jai kažkas neįdomu, šventė, renginys, kelionė ar pvz. kad nelaukia gimtadienio- vadinasi jai kaip tik svarbu būtent tas renginys, kelionė ar gimtadienis, o pasakymas "man neįdomu"- būdas visiems priminti apie tą įvykį ar renginį :) Tik naivuoliai nesupranta tokių manipuliacijų ir gudrybių :)
Monika Marija, žinai, mums visiems totaliai poxuj tavo gimtadieniai ir feikiniai siaubai.
Nerealiai nuostabi Monika Marija, man ji patinka nuo Lietuvos balso laiku. Jos balsas ypatingas, seniai norejau LT girdet kazka dainuojant panasiai, kaip Amy Lee galingumo balsu ir nieko neradau, kol isgirdau Monika Marija. Ji tikrai talentas, kitos desimtmeciais dainuoja, stengiasi ir nepavyksta taip lengvai ir graziai viskas, net idedant tikrai labai daug pastangu.
Monikai dar viskas pries akis, geriau gyvenime isvis neturet tikslu, nes jie sekina, vercia skubet ir atima gyvenime ramybe, sukelia nervinguma. Geriau atsiduot kurimui ir menui, leist savo nuostabias dainas, o ne laikyt jas stalciuje manant, kad nera geros. Skleist savo mena, muzika, nuostabu balsa. Labai laukiu Monikos Marijos koncerto Vilniuje, seniai nebuvo jos koncertu.
Per daug Monika is saves reikalauja. Uztenka jos grauzaus balso, grazios isvaizdos, kurybos ir viskas bus tobula. Gimtadieniais reik dziaugtis, nes su metais vis maziau bus brangiu zmoniu, daugiau vienatves, tad kol yra dar artimu ir brangiu zmoniu reikia pasvest, kad esi, kad viskas dar gerai. Laimes, meiles, sveikatos ir kurybos malonumo linkiu ir laukiu naujų dainu.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų