REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
11
Monika Falcon su šeima (nuotr. asm. archyvo)

Žavioji atlikėjos Giulijos Baužienės dukra Monika Falcon jau kurį laiką gyvenimą kuria už Atlanto. Nepaisant to, kad jas skiria didelis atstumas, tačiau stiprus jų ryšys nenutrūksta. Pati moteris pasakojo, kad puikiai sutaria ir su tėčiu, apie kurį retai kalba.

11

Žavioji atlikėjos Giulijos Baužienės dukra Monika Falcon jau kurį laiką gyvenimą kuria už Atlanto. Nepaisant to, kad jas skiria didelis atstumas, tačiau stiprus jų ryšys nenutrūksta. Pati moteris pasakojo, kad puikiai sutaria ir su tėčiu, apie kurį retai kalba.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Monika Falcon atvirai prabilo apie šeimą bei atskleidė, kaip jie sprendžia nesutarimus.

Viešumoje Giuliją ir Moniką dažnai sutiksite kartu. Moterys ne kartą yra sakiusios, kad jos it geriausios draugės, tačiau artimu ryšiu gali pasidžiaugti ir su tėčiu.

„Palaikau artimą ryšį ir su tėčiu, ir su mama. Pas mus šeimoje yra šeimos kultas, esame labai artimi, dalijamės naujienomis, patarimais ir palaikome vieni kitus“, – šyptelėjo pašnekovė.

Paklausta, koks gi yra Monikos tėtis, operos solistė negailėjo jam gražiausių žodžių: „Mano tėtis yra labai vyriškas, darbštus ir kantrus žmogus bei vyras. Geras mano draugas... Kai iškyla kokių sunkumų ar man reikia priimti sprendimus, tuomet mes su šeima visuomet apsitarime. Aišku, kad sprendimus priimu aš pati, bet visada išklausau savo šeimos. Mes dažnai padiskutuojame apie gyvenimą. Smagu pasikalbėti įvairiausiomis temomis. Tėtis visą laiką mane palaiko darbuose ir visuomet domisi, klausia, kas toliau, kaip sekasi. Tai labai smagu ir skatina vis daugiau siekti bei tobulėti.“

REKLAMA
REKLAMA

35-erių moteris dažnai viešumoje matoma su savo mama. Pasak jos, tėtis dėl jas siejamo ypatingo ryšio nė kiek nepavydi. „Jo niekada neklausiau, ar jis nepavydi artimo ryšio su mama, bet manau, kad tikrai ne, nes niekada to nėra sakęs. Mes, kai važiuojame kartu į kokią kelionę, aišku, kad būna kažkokių nesutarimų, nesutapimų. Tačiau mums smagu leisti laiką kartu, nes to dažnai nebūna. Su mama dažniau matausi ir kalbu telefonu nei su tėčiu“, – sakė ji.

REKLAMA

Tęsdama pasakojimą apie šeimą, moteris atskleidė, kuris yra griežtesnis: „Tėtis dėl buitinių dalykų griežtesnis nei mama, bet aš ir vaikystėje nesu gavusi kažkokių didesnių bausmių. Fizinių – iš viso negavusi. O taip tai gal būdavo, jeigu nesusitvarkau kambario, tuomet negaliu žiūrėti kažkiek laiko televizoriaus ir panašiai. Atsimenu, kai pirmą kartą negalėjau su šeima švęsti Velykų, o mūsų šeimai visos šventės yra labai svarios, tada  labai prašiau savo tėčio, kad jis pasikalbėtų su mama ir mane išleistų švęsti Velykas į Dubajų su dabar jau esamu mano vyru. Ir mano tėtis išprašė mano mamos.

REKLAMA
REKLAMA

Taip mes sutariame, kartais reikia prašyti tėčio pagalbos, kad susikalbėčiau su mama. Mūsų santykiai tikrai yra daugiau kaip gerų draugų. Ir dar įdomus dalykas, kad visus šunis, kuriuos esu turėjusi – išrinko mano tėtis. Aš labai džiaugiuosi, labai gerus šuniukus išrinko. Ir net šitas, kurį gavau savo gimimo dienos proga – mano tėtis surado per labai trumpą laiką. Esu labai patenkinta.“

Monika džiaugiasi ne tik sėkmingai tėčio išrinktais augintiniais, tačiau „ačiū“ taria ir dėl paauglystėje praleisto laiko kuriant kartu laidas.

„Paauglystėje aš kūriau laidą „Monikos desertas“, „Monikos studija“. Mano tėtis filmuodavo jas, tikrai daug laiko praleisdavome kartu. Jis ne tik filmuodavo, režisavo, o ir desertus kartu galvodavo bei gamindavo. Na aš labiau gamindavau, bet jis visuomet juos iš pradžių paragaudavo. Mes daug laiko praleisdavome paauglystėje ir kurdavome tokius dalykus. Jis taip pat filmuodavo klipus mano dainoms ir kitų vaikų. Mano tėtis turi tikrai ir tokią meninę pusę“, – atskleidė operos solistė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, M. Falcon atviravo, kad nėra namų be dūmų, tačiau jie visus iškilusius nesutarimus sprendžia kalbėdamiesi: „Nėra buvę labai rimtų nesutarimų, kad mes jų negalėtumėme išspręsti. Aišku, kad tenka vieną kartą vienam nusileisti, o kitą kartą – kitam.“

Baigdama pokalbį apie tėtį ir mamą, Monika tikino, kad jie yra kaip vienas kumštis: „Man tėvai yra pavyzdys ir vieni iš artimiausių žmonių šiame pasaulyje. Mano tėvai stebi mane socialiniuose tinkluose. Esame labai artimi. Džiaugiuosi, kad juos turiu ir labai myliu. Tikiuosi, kad jie ilgai bus su manimi ir bus sveiki.“

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų