Modelis Solveiga Mykolaitytė tapo aktore: sužibėjo karštame vaizdo įraše

Prieš kelias dienas internetinėje erdvėje pristatytas žymaus fotografo Imanto Boiko ir modelio Solveigos Mykolaitytės bendras darbas – vaizdo įrašas, kuris labai greitai tapo bomba.

17

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: 30-ties sulaukusi Solveiga Mykolaitytė: jaučiuosi gana keistai

„Tai mūsų antras darbas su Imantu. Pirmą kartą darėme trumpą video skirta „Sel“ koncerto projekcijai, kai buvo naudojami keli sukurti video kadrai: pavyzdžiui, mano veidas, akys“, - tiesiai iš JAV, kur šiuo metu gyvena ir dirba, pasakoja modelis.

Nors šis projektas yra idėjinis, skirtas internetui, tačiau komanda įdėjo labai daug pastangų pasiekti tikslą. „Šį kartą idėja buvo pavaizduoti emocionalią, jausmingą merginą, galbūt kažko laukiančią, flirtuojančią, o gal tiesiog šėlstančią, besimėgaujančią gyvenimu“, - dalinasi Solveiga. Juodai baltame vaizdo įraše netrūksta seksualumo, elegancijos ir emocijų, tačiau talentingai merginai nebuvo sunku atlikti tokios fatališkos moters įvaizdis.

„Vaidinti nebuvo sunkus, nes dirbant modeliu turi turėti aktorinių sugebėjimų, mokėti išsakyti emocijas veido ir kūno kalba.

Svarbiausiai – mylėti kamerą, o Imantas yra tikras profesionalas, su kuriuo yra lengva dirbti. Beje, aktorystė man nėra svetimas dalykas, tad ateityje norėčiau į šią veiklą įsitraukti kuo daugiau, tačiau, taip, reikia stipriai tobulėti“, - sako modelis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų