Užgauliojimai dėl iškritusių dantų, sutuoktinio patyčios dėl po gimdymo apdribusios pilvo odos ir nukarusių krūtų,  ir, galiausiai, dramatiškos skyrybos – šiuos skaudžius likimo iššūkius teko patirti projekto „Misija – grožis“ dalyvei Sandrai. Sandra – pirmosios šį ketvirtadienį startuojančios LNK laidos „Misija – grožis“ herojė, kuri metė iššūkį kompleksams ir išdrįso ant operacinės stalo gultis, matant visai Lietuvai.

Laidos žiūrovai galės išvysti, kaip kardinaliems iššūkiams pasiryžusiai moteriai buvo atliktos sudėtingos dantų, nukarusio pilvo odos pašalinimo ir krūtų pakėlimo operacijos. Pasak  dalyvės, visas jos gyvenimas buvo kupinas dramatiškų išgyvenimų.  Devynerių metų Sandra tapo našlaite ir gyveno globos namuose, vėliau išgyveno skausmingas skyrybas su sutuoktiniu.  Šiemet Sandrai pagaliau nusišypsojo sėkmė  – projekto dalyvei buvo suteikta galimybė pakeisti savo gyvenimą.

„Santuokoje pagimdžiau du sveikus berniukus. Deja, po gimdymo vyras įskaudino užgauliodamas dėl pakitusių kūno formų. Liepdavo pasižiūrėti į savo apdribusį pilvą, negražiai vadindavo mane ir buvo neištikimas. Po tokių užgauliojimų vasarą paplūdimyje slėpdavausi, maudymosi kostiumėlio netgi neturėjau ir degindavausi pilvą apmuturiavusi skaromis.

REKLAMA

Tą akimirką, kai pildžiau anketą buvau ką tik sutvarkiusi skyrybų dokumentus ir iškentėjusi vaikų dalybų košmarą.  Dabar situacija apsivertė aukštyn kojom. Nebevaikštau nudelbusi akių į žemę, sustiprėjau. Nebijau, kad sutikti žmonės išsityčios. Po ekstremalių pokyčių – vyrai netgi žeria man komplimentus“, - atvirauja projekto dalyvė Sandra.

Pirmą kartą Lietuvoje skirtingų klinikų ir sričių ekspertai susivienijo tam, kad pakeistų žmonių gyvenimus. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialistai, odontologai, stilistai, vizažistai ir kitų sričių ekspertai padarė viską, ką gali, kad dalyviai įgytų pasitikėjimo savimi ir galėtų vėl gyventi pilnavertį gyvenimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų