Miranda Kerr pasisakė apie nuogas Orlando Bloomo nuotraukas – buvęs vyras perspėjo

Mirandą Kerr jos buvęs vyras Orlando Bloomas perspėjo prieš tai, kai internete pasirodė nuotraukos, kuriose jis – visiškai nuogas, rašo britų bulvarinis dienraštis „Daily Mail“.

22

33 metų manekenė pripažino, jog 39 metų aktorius pasirūpino iš anksto pasakyti jai apie tas nuotraukas, kuriose jis įamžintas nuogas plaukiantis irklente su drauge Katy Perry.

Per australų radijo laidą „The Kyle and Jackie O Show“ „Victoria's Secret“ gražuolė sakė: „O, mano Dieve, jis atsiunčia man žinutę ir maždaug sako: „E, man tikrai nepatogu, pasirodys nuotraukos, tik pagalvojau, kad turėčiau tau pranešti.“ O aš maždaug, hmmm... gerai, ką jūs galvojote? Rimtai?!“

Miranda toje laidoje reklamavo savo, kaip „Bonds Swim“ ambasadorės, darbą, kurį laidos vedėjas Kyle'as susiejo su „Karibų piratų“ aktoriumi.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internete paviešintos nuogo Orlando Bloomo nuotraukos

„Pastebėjau čia pasikartojančią temą. Nežinau, ar jūs matėt tas pačias nuotraukas, bet net tada, kai žmonės plaukia irklente, žmonės turėtų vilkėti kokias nors kelnes“, – pasakė jis.

Miranda, kuri su Orlando turi penkerių metų sūnų Flynną, viską nuleido juokais ir pasakė, kad nusiųs aktoriui ką nors iš savo reklamuojamų maudymosi drabužių linijos.

Miranda ir Orlando buvo susituokę trejus metus, o išsiskyrė 2013 metais.

Orlando santykiai su Katy atrodo stiprėjantys diena iš dienos, bet ir Miranda rado savo laimę: neseniai ji susižadėjo su „Snapchat“ bosu Evanu Spiegeliu.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Katy Perry ir Orlando Bloomas užfiksuoti pirmą kartą besibučiuojantys


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų