Paparacai paslapčia fotografavo Katy Perry ir Orlando Bloomo pasimatymą

Katy Perry, kaip pranešama, nemano, kad Orlando Bloomas buvo jai neištikimas su Selena Gomez, bet vis tiek sutriko dėl jų koketiškų nuotraukų.

41

31 metų dainininkė su britų aktoriumi Orlando susitikinėja nuo vasario ir poros santykiai rutuliojosi labai greitai: jie drauge atostogauja, viešumoje rodo vienas kitam šiltus jausmus ir, kaip kalbama, net apsikeitė vienas kito namų raktais.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paparacai paslapčia fotografavo Katy Perry ir Orlando Bloomą

Tačiau pagalį į ratus įkišo neseniai įvykęs incidentas, kai 39 metų Orlando buvo pastebėtas labai maloniai besielgiantis su 23 metų Selena viename Las Vegaso naktiniame klube.

„Jie išvyko atskirai, bet ten tikrai yra flirto, – britų žurnalui „Grazia“ atskleidė šaltinis. – Nepaisant įnirtingų neigimų daugelis mano, kad jie praeityje buvo užmezgę santykius. Katy mano, kad Orlando neišdavė, bet jai atrodė žeminama, kad visi matė jos vaikiną tokioje kompromituojančioje situacijoje.“

Minimose nuotraukose, kurios buvo padarytos dūzgėse po Selenos koncerto, matyti, kaip ji pasilenkia prie Orlando, kaip jiedu apsikabina.

REKLAMA

Anksčiau jiedu buvo siejami 2014 metais, po Selenos eilinio išsiskyrimo su Justinu Bieberiu, kuris savo ruožtu buvo siejamas su Orlando buvusia žmona Miranda Kerr.

Katy praeityje – santykiai su ne vienu „blogiuku“, tarp jų – žlugusi santuoka su Russellu Brandu ir ilgas romanas su mergininku Johnu Mayeriu.

„Katy buvo ypač skaudu, nes Orlando turėjo būti priešingybė jos buvusiajam Johnui Mayeriui, – sakė informuotas šaltinis. – Šitas reikalas su Selena nesugriovė santykių, bet tikrai yra nuosmukis. Nepadeda ir tai, kad Selenos geriausia draugė yra Taylor Swift, kuri viešai vadina save Katy prieše.“

Katy viešai demonstravo palaikymą Orlando ir neseniai pora atrodė laiminga Kanuose, kur plaukiojo Romano Abramovičiaus jachta.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų