Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš 8 metus TV3 pasirodęs projektas „Šok su manimi“ užbūrė ir prie televizoriaus ekranų pritraukė daugybę žiūrovų, o prisiminimai, net ir po tiek metų, išlieka gyvi ne tik stebėjusiems, bet ir dalyviams. Būtent čia susipažino šokėja, jogos bei meditacijos specialistė Milana Jašinskytė ir TV veidas Mindaugas Rainys, kurie dabar, prisimindami projektą, mini jį tik geru žodžiu.

Prieš 8 metus TV3 pasirodęs projektas „Šok su manimi“ užbūrė ir prie televizoriaus ekranų pritraukė daugybę žiūrovų, o prisiminimai, net ir po tiek metų, išlieka gyvi ne tik stebėjusiems, bet ir dalyviams. Būtent čia susipažino šokėja, jogos bei meditacijos specialistė Milana Jašinskytė ir TV veidas Mindaugas Rainys, kurie dabar, prisimindami projektą, mini jį tik geru žodžiu.

REKLAMA

Dar prieš laidą „Gero vakaro šou“, kurioje pasidalijo savo prisiminimais apie „Šok su manimi“, Milana sutiko pasikalbėti ir su naujienų portalu tv3.lt. Žinoma moteris prisiminė pirmąjį savo ir Mindaugo susitikimą, pirmuosius įspūdžius apie vienas kitą, bei tai, kokių pamokų vienas kitam davė jau po projekto.

REKLAMA

M. Jašinskytė teigė, kad projektas „Šok su manimi“ buvo itin didelis įvykis jos gyvenime, o taip pat – viena didžiausių pamokų.

„Kiekvienas dalyvaujantis tokiame šou pasakytų, kad tai labai sudėtinga fiziškai, reikia įdėti daug darbo. Bet aš tai priėmiau ir kaip pamoką. Ne tik dėl to, kad mes laimėjome, su geriausiu rezultatu, kokio buvo galima tikėtis, bet man tai buvo pamoka kiekviename žingsnyje. Tiek streso valdyme, tiek pasirinkimuose, kūryboje, naujų dalykų išmokime“,– sakė ji.

Geriausiu žodžiu Milana visuomet mini Neringą Kavaliauskienę, nes būtent jai yra dėkinga už galimybę pasirodyti „Šok su manimi“: „Kartais taip nutinka, kad kai kažkas pasiūlo žmogui didžiulę galimybę, ir jei tą galimybę priėmęs žmogus pasinaudoja ja tinkamai ir išmokta pamokas, tai būna didžiulė dovana. Neringa pasiūlė man galimybę didžiulei dovanai, ir aš labai tikiu, kad ją pasiėmiau.“

REKLAMA
REKLAMA

Milana prisiminė, kad pasiruošimas projektui buvo išties intensyvus – kartu su Mindaugu jie repetuodavo net 7 kartus per savaitę. 

„Atidavėme visas jėgas. Turbūt jų daugiau jau nebebuvo galima nei paimti, nei panaudoti – buvo išeikvota daugiau, nei 100 procentų. Dėl to turbūt natūraliai mano gyvenime atsirado ir joga, kuri subalansavo. Po šio projekto tikrai reikėjo ieškoti kažkokios kitos srities, kuri subalansuotų“, – sako dabar jau jogos bei meditacijos specialistė.

Laidoje „Gero vakaro šou“ Mindaugas užsiminė, kad jis projekte sutiko dalyvauti per vienus intensyviausių savo gyvenimo metų. Greitai sutikęs čia pasirodyti jis galvojo, kad daugiausiai temps 2-3 laidas, ir viskas bus panašu daugiau į pokštą. 

„Mane pakvietė pasibandyti su viena partnere, aš pasimėginau, o po kurio laiko paskambino pasakyti, kad eilėje – dar kelios. Mes [su Milana] susitikome, pasirepetavimas įvyko, viskas tvarkoje, tik kadangi aš labai skubėjau keliauti kažkur kitur, išeidamas pajaučiau, kad reikia pasakyti žmogui, kad aš į šį projektą einu ne rimtai. Atėjau prie Milanos ir pasakiau, kad jei ji ras geresnį partnerį, tai tegul paskamba. Ir aš neverksiu, viskas bus gerai. Pradėjau nueidinėti, ir ji man sako: „Aš irgi neverksiu“, – prisiminė jis.

REKLAMA
REKLAMA

M. Jašinskytė šią istoriją dabar tap pat prisimena su juoku, o ir pirmasis įspūdis apie M. Rainį buvo toks, tarsi jis tikrai būtų palaikantis savo statusą. „Susipažinti su pramogų pasaulio kultūra man buvo didžiulis ir naujas potyris, nes iki tol joje nedalyvavau, nebent tik iš sportinės pusės, tad nebuvo tekę nei bendrauti su žinomais žmonėmis, nei būti šiame žmonių tarpe. Man Mindaugas pasirodė visur labai bėgantis, lekiantis, nuolat besisukantis tarp filmavimų ir greit įkrentantis į šokių aikštelę. Kiek pašokame, jis mane pakilnoja ir vėl kažkur lekia… Jis buvo aktyvus, jo buvo daug visur“, – prisiminė ji.

O štai per savo skubėjimą, Mindaugas vėliau pripažino Milanai, kad pirmą kartą nė nebuvo spėjęs įsižiūrėti į moterį, su kuria šoka. „Jam akivaizdžiai tuo metu – kaip ir visą gyvenimą – viskas vyko aktyviai, pro akis pralekia, prabėga, ir čia dar kažkokia šokėja su kažkokiu projektu (juokiasi). Jis manęs neįsiminė, kol galiausiai neatšoviau į tą jo frazę, kad aš irgi „neverksiu“. Tą akimirką, manau, jis ir sustojo ir suprato, kad šį veidą įsiminti verta“, – šyptelėjo ji.

REKLAMA
REKLAMA

Tiek M. Rainys, tiek ir M. Jašinskytė projekte turėjo pasiūlymų šokti ir su kitais partneriais, vis dėlto galiausiai būtent jiedu buvo suvesti į porą. „Viskas išsisprendė labai natūraliai, nes Neringa labai puikiai ir profesionaliai dirbo. Ji daug ką suorganizavo, tikriausiai, mums net ir nežinant. Tas poravimas vyko iš vidinio prodiuserių pajautimo, apie ką turėtų būti pora. Poravime svarbu, kad būtų tarpusavio santykis, ryšys, chemija, kad pora kažkuo išsiskirtų. Ji mus taip ir išskyrė, kaip turinčius kažkokį bendrą bruožą – buvome kažkuo panašūs“, – pasakojo Milana. 

Tiesa, šitaip, kaip Mindaugui ir Milanai pasisekė ne visiems. Ant šokių aikštelės iš tiesų yra užgimę ne vienos poros jausmai, tačiau Milana pasakojo, kad pasitaikydavo ir kitokių atvejų. „Teko matyti, kad poros nesutartų ir aikštelėje, ir asmeniniuose santykiuose, bet dažniausiai, jei žmonės yra profesionalai ir tikri savo srities specialistai, tai visas aistras nugesina ir bando ieškoti bendro kompromiso. Kitas variantas nelabai ir galimas. Juk jei pora yra disharmonijoje, tai atitinkamai ji geriausio kūrybinio rezultato pateikti žiūrovui, turbūt, taip pat negalės“, – įsitikinusi ji.

REKLAMA
REKLAMA

Laidoje „Gero vakaro šou“ Mindaugas taip pat pasidžiaugė, kad jo gyvenimas pasikeitė ne tik po šokių projekto, bet ir tada, kai Milanos dėka įsileido jogą. O kaip Mindaugas pakeitė Milanos gyvenimą?

„Kadangi esu vėjas ir mane labai stipriai pučia į visas puses, dažniausiai išeidavo taip, kad Mindaugas turėdavo mane ir mano idėjas gaudyti, prie jų prisitaikyti. Tačiau Mindaugas išmokino ir parodė nuostabų pavyzdį to, kaip vyras, nesvarbu, kokiame tą akimirką statuse ar santykyje bebūtų, gali pilnai pasirūpinti [kitu]. Ir kad juo galima pilnai pasitikėti. Aš turbūt nebuvau patyrusi šio jausmo. Jis jaučia didžiulę atsakomybę, tad jeigu jam kažkas bus pavesta, jis visuomet tai padarys. Jis turi tokių savybių, kurios man iki to laiko žmonėse nebuvo pažįstamos“, –  atviravo ji.

Ištrauką iš laidos „Gero vakaro šou“ su Milana Jašinskyte ir Mindaugu Rainiu pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų