Mikaitis – apie pažintį su Ostapenko: jis išlaikydavo save ir savo šeimą

Trečiadienį Lietuvą apskriejo liūdna žinia – mirė garsus pop-muzikos atlikėjas Eugenijaus Ostapenko. 44-erių vyro gyvybė užgeso nuo širdies nepakankamumo.

Savo užuojautą išreiškia ir prisiminimais dalinasi artimi dainininko kolegos, tarp jų ir renginių vedėjas, sporto žurnalistas, „Pravalturo“ direktorius Vytautas Mikaitis.

„MAESTRO NEBĖRA!

Vis dar noriu tikėti, kad tai labai prastas pokštas. Eugenijaus artimieji kelis kartus patvirtino, kad šiandien ryte dėl širdies nepakankamumo mirė Eugenijus Ostapenko.

„AŠ ESU SUPER MEGA ŽVAIGŽDĖ“ rudenį Smiltynėje juokdamasis man sakė maestro. Nors labai nedaug jį pažinojau, bet tą pusdienį pavyko jį pažinti kitokį, nei visi buvom įpratę matyti!

Eugenijus labai laukė kada vėl galės pasirodyti „Pravalfeste“. Su juo Gegužės pradžioje planavome išleisti naują hitą! (Turime ne visai kokybišką archyvą, labai tikiuosi, kad tai vis tiek pavyks įgyvendinti). Prisiminkime jį tik iš gerosios pusės. Visa kita nesvarbu.

Dviratukas sustojo. Ilsėkis ramybėje, Maestro“, – socialiniuose tinkluose rašė V.Mikaitis.

Tiesa, „Pravalfesto“ organizatorius ne tik dalijosi prisiminimais, bet ir skatino kitus prisidėti prie gražaus tikslo ir paaukoti pinigų E,Ostapenko šeimai: „Eugenijus absoliučiai valdė publiką! „Pravalfeste“ žmonės bėgo iš palapinių išgirdę pirmą maestro dainos natą! Su Eugenijumi jau buvome sutarę, kad jis pasirodys ir šiais metais, bet.. bet pažadu, jo dainos dar gros festivalyje, jau be Eugenijaus, bet mes jį prisiminsim kaip priklauso!

„Mano kiekviena daina yra HITAS!“ – sakė rudenį Eugenijus. Dėl karantino neturėdamas koncertų jis siųsdavo žmonėms sveikinimus. Jis man sakydavo „Vytai, dabar neturiu laiko. Turiu įrašyti tris sveikinimus“. Tam jis kažkodėl skirdavo visą dieną gaudamas po 30 eurų jis išlaikydavo save ir savo šeimą.

Mes esam Eugenijui skolingi, už nepamirštamus vakarus ir dainas, kurias traukdavom kiekviename baliuje. Atsidėkodamas jau pervedžiau Eugenijaus mamai visą būsimo festivalio Eugenijaus honorarą.

Nesitikiu, kad kažkur kitur Eugenijaus mama galės gauti palaikymą, nei iš mūsų bendruomenės šiuo sunkiu metu. Todėl už „dviratuką“, už „auksinius batelius“, už „seną pobiedą“, už „nebus vedybų“ ir dar daug ką galima jam padėkoti: LIUBOV OSTAPENKO, LT59 7300 0100 8654 9281.“


Rašyti komentarą...
?
?
2021-04-15 08:16:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
tu irgi is medzio iskrite loxas, pagalvok ka rasai, kazka grazaus parasyk
Atsakyti
-4

K
Kaimynas
2021-04-16 00:34:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji gerai pažinojau.gyvenau aukštu žemiau.liubovė jo mama nuolat ateidavo arbatos pas mus.ir guozdavosi kad sūnus niekur nedirba,daug geria.ji išlaikydavo mama.pasidomėkyt kodėl sesuo sveta ten buvo dažnas svečias.
Atsakyti
-1

F
Fausta
2021-04-16 06:37:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apie mirusius gerai kalbama arba nieko. Kam pilti šiukšles ir skaudinti mamą. Nesuprantu žmonių kurie su pasimėgavimu rašo blogus dalykus. Yra kaip yra. Koks skirtumas maestro ar ne. Dirbo ar ne. Gėrė ar ne.kas nuo to pasikeis.? Jo jau nebėra. Stiprybės mamai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų