• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Michaelo Jacksono sūnus Blanketas, vadinamas Bigi, atrodo, nesutaria su savo močiute Katherine Jackson, vykstant teisinėms kovoms dėl jo tėvo turto.

Michaelo Jacksono sūnus Blanketas, vadinamas Bigi, atrodo, nesutaria su savo močiute Katherine Jackson, vykstant teisinėms kovoms dėl jo tėvo turto.

REKLAMA

Jauniausias Michaelo Jacksono sūnus Blanketas, žinomas kaip Bigis, regis, stipriai nesutaria su savo močiute Katherine Jackson dėl ginčo, susijusio su tėvo turtu.

Pranešama, kad 22-ejų metų vaikinas, trečiasis pop karaliaus vaikas, padavė teisinius dokumentus, siekdamas, kad jo močiutė, tėvo motina, nenaudotų tėvo turto lėšų ankstesnio teismo sprendimo apeliacijai finansuoti. Tai įvyko po to, kai retai viešumoje matomas Blanketas šio mėnesio pradžioje pasirodė Los Andžele, rašo mirror.co.uk.

Michaelo Jacksono šeima nepasidalija turtų: sūnus padavė močiutę į teismą 

Pasak pranešimų, Blanketas ir jo močiutė dar visai neseniai vieningai kovojo, kad neleistų Michaelo Jacksono palikimo vykdytojams įgyvendinti didžiulį verslo sandorį, kuriam jie nepritarė. Nors dokumentuose nenurodoma, koks tai buvo sandoris, tačiau spėjama, kad tai gali būti susiję su „Sony“ sudarytu sandoriu, kai buvo parduota maždaug pusė Michaelo muzikos katalogo už 600 mln. dolerių.

REKLAMA
REKLAMA

TMZ praneša, kad dokumentuose jaunasis mirusios popžvaigždės sūnus aiškina, kaip jis ir jo močiutė pateikė savo argumentus prieš sandorį, o teismas priėmė jiems nepalankų sprendimą ir nutraukė bylą. Tačiau dabar Katherine nusprendė apskųsti sprendimą, o Blanketas su tuo nesutinka ir nenori, kad jos teisines sąskaitos būtų apmokėtos iš tėvo palikimo.

REKLAMA

Leidinys taip pat praneša, kad dokumentuose Blanketas teigia nemanąs, kad bylos apskundimas yra tikrai naudingas fondo naudos gavėjams, ir prieštarauja, kad už tai būtų apmokama iš tėvo palikimo. Jis taip pat paprašė teismo, kad šis savo sprendimu priteistų jo močiutei pagrįstas advokato išlaidas, patirtas dėl ikiteisminės apeliacinės kovos, teigiama naujausiame pranešime.

Tai įvyko netrukus po to, kai pop karaliaus turto fondo vykdytojai pranešė, kad Katherine, Michaelo motina, gauna kasmetinę septynženklę pašalpą.

REKLAMA
REKLAMA

Praėjusį birželį teismui pateiktuose dokumentuose buvo teigiama, kad Blanketas tikėjosi, jog jo pareigos liks paslaptyje, o teisinis klausimas bus konfidencialus. Pasak pranešimų, dokumentuose buvo teigiama, kad Blanketas yra labai uždaras žmogus ir galimai būtų nieko nesakęs, jei būtų žinojęs, kad jo žodžiai ar pozicija gali tapti vieši. Tai savo ruožtu būtų atėmę iš pirmosios instancijos teismo galimybę išklausyti ir apsvarstyti visus siūlomo ieškinio aspektus.

Blanketas yra jauniausias iš trijų Michaelo Jacksono vaikų. Jo vyresnieji broliai ir seserys yra 27 metų Prince‘as Jacksonas ir 25 metų Paris Jackson. Prieš kelerius metus Blanketas pasikeitė savo vardą į Biji, nors gimimo liudijime jis yra Prince‘as Michaelas Jacksonas II.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų