Metų panika: Kim Kardashian trečią kartą nėščia?

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (35) tikrai moka stebinti ir kurti intrigas. Būtent todėl ji dažnai vadinama viešųjų ryšių magnate, nes kiekvienas žingsnis yra gerai apgalvotas ir sulaukia labai daug dėmesio. Užsienio žiniasklaida pro akis nepraleido ir jos ketvirtadienio kuriozo, kai nusipirkusi net šešis nėštumo testus juos atliko tiesiog lėktuvo tualete.

40

Dviejų vaikų mama išsigando, kad yra vėl nėščia, todėl suskubo pasitikrinti. Svarbiausia, Kim visas detalas atskleidė socialiniame tinkle „Snapchat“, kur gerbėjai patys pirmieji sužinojo atsakymą.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Metų panika: Kim Kardashian trečią kartą nėščia?

„Panikos priepuolis“, - po nuotrauka, kurioje užfiksuoti nėštumo testai, rašė moteris. Visas procesas vyko asmeniniame Kim Kardashian ir jos vyro, reperio Kanye Westo lėktuve. 

Vis dėlto daugelis gerbėjų mano, kad tai tėra nėštumo testus pardavinėjančios kompanijos verslo reklama. Socialiniuose tinkluose galima pastebėti ne vieną garsią moterį, kuri reklamuoja vienodą produkciją. Visgi Kim teigia apsidžiaugusi, kad nėra nėščia. 

REKLAMA

„Nemanau, kad galėčiau išnešioti dar vieną vaiką“, - po sūnaus gimimo yra sakiusi moteris, tad panašu, kad šeimos pagausėjimo nebus arba dar reikės palaukti. Vis dėlto Kim tikina, kad jos santykiai su Kanye nė negalėtų būti geresni.

„Nemaža dalis mano santykių su vyrais buvo tikra drama, – klipe aiškina Kim. – Nuoširdžiai kalbant, tai kaip ir ramiausi (santykiai) ir ne, mes vis dar kartu. Mes laimingi. Tiesiog nėra apie ką iš tikrųjų pranešti“. Visgi ji užsiminė, kad vyras apie gausesnę šeimą pagalvoja, tačiau kol kas jai užtenka reikalų su dvejų metų dukrele North ir pusės metų Saintu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų