Mergina tapo priklausoma injekcijoms į sėdmenis: viskas vos nesibaigė tragedija

21-erių modelis Danii Banks didžiuojasi savo apvaliu užpakaliuku, nors jam sukurti prireikė daugybės injekcijų ir apsilankymų pas grožio specialistus.

Pirmą kartą sėdmenis jauna moteris didino dar būdama nepilnamete – 2014 metais. Pirmoji procedūra jai kainavo apie 2 000 svarų sterlingų, į sėdmenis jai buvo suleistos hidrogelio injekcijos. Tačiau kartą paragavusi injekcijų, Danii nebegalėjo sustoti. Per pastaruosius metus sėdmenis ji didinosi dar tris kartus, iš viso investuodama daugiau nei 7 000 svarų sterlingų.

Vis dėlto, kaip rašo „The Daily Star“, rezultatas nėra toks, kokio moteris tikėjosi. Milijonus sekėjų socialiniuose tinkluose turinti Danii pasirodė itin populiarioje TV laidoje apie nepavykusias grožio procedūras ir kosmetines operacijas.

Paaiškėjo, kad pirmą kartą injekcijoms į sėdmenis tuomet nepilnametė mergina apsilankė ne specializuotoje klinikoje, o panašiau į klinikos rūsį. Ji pridūrė, kad iki šiol nežino, ar iššties jai buvo suleistas profesionalus hidrogelis, ar neaiškus užpildas.

„Sėdmenyse man padarė dvi skylutes. Tuomet paėmė du didžiulius švirkštus su kažkokiu užpildu. Neįtikėtina, kokio dydžio buvo tie švirkštai!“, – pasakojo ji.

Galiausiai, dešinioji sėdmenų pusė neatlaikė injekcijų ir po kurio laiko „sugriuvo“. T. y. užpildas išsivaikščiojo, nors taip nutikti neturėjo, moteris ne tik jautė fizinį diskomfortą ir nemalonų skausmą, tačiau neliko ir apvalios sėdmenų linijos. Tvirtinama, kad Danii dar gerai baigėsi. Neretai tokios neaiškios injekcijos į netikslias vietas priveda ir prie mirties.

Ekspertai sako, kad riebalų injekcijos į sėdmenis – viena pavojingiausių procedūrų, kadangi reikia labai tiksliai pataikyti į vieną konkretų tašką tarp siaurų kraujagyslių ir pagrindinių venų. Ir, nors medikai perspėja modelį, kad daugiau jai šių procedūrų neberekomenduoja atlikti, Danii nenusileidžia – ji nori gražiausio užpakaliuko ir vis dar neatmeta galimybės kreiptis dėl daugiau injekcijų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų