Mergina buvo išduota savo mylimojo: ji nusprendė kaip reikiant pakerštauti

Vieni iki šiol tiki ištikimybe, o kitiems nėra jokių ribų. Vis dėlto, pasirodo, kartais net ir blogiausi išgyvenimai gali atnešti gražiausias pabaigas – būtent tuo įsitikino viena „TikTok“ vartotoja iš Škotijos.

Kaip ji papasakojo trumpame vaizdo įraše, jos mylimasis nusprendė ją išduoti su kita, tačiau ji parengė tokį keršto planą, kurio sėkmė nustebino net ir ją pačią.

Iš Škotijos kilusi Jade Purvis pasakojo, kad su savo mylimuoju susitikinėjo 3 metus. Tačiau vieną dieną jis dėl kitos moters nuvažiavo net 300 kilometrų, ir, negana to, išdavė su ja Jade. Tiesa, ne ką geriau pasielgė ir minėtoji moteris – ji taip pat išdavė savo vaikiną, su kuriuo susitikinėjo net daugiau, nei 5 metus.

Ir nors viskas galėjo baigtis tiesiog skyrybomis, Jade nusprendė kaip reikiant pakerštauti. Taip pat galvojo ir moters, su kuria ją išdavė Jade mylimasis, antroji pusė. Šis, savo ruožtu, taip pat sėdo į mašiną ir visus 300 kilometrus „numynė“ dėl Jade. 

„Jis taip ir neišvyko. Tai buvo prieš 7 metus, o 4 iš jų mudu susituokę. Manau, kad mes nugalėjome“, – neįtikėtiną istoriją papasakojo Jade.

Vėliau Jade dar pridėjo, kad iš tiesų pirmasis jos vaikinas, kuris ją išdavė, buvo jos tuometinis sužadėtinis. Negana to, apie tai, kaip bjauriai pasielgė, jis jai pranešė ne pats. Tą Jade pranešė mergina, su kuria jos mylimasis ją išdavė. 

Po kurio laiko Jade susibendravo su jos buvusiu vaikinu, kuriam taip pat papasakojo, kad ir jis buvo išduotas.

Vieni internautai, išgirdę šią istoriją, Jade gyrė už genialų keršto planą, o kiti jos elgesį laikė piktdžiugišku.

O kokia jūsų nuomonė?

Vaizdo įrašą galite pamatyti čia.


Rašyti komentarą...
t
tina
2021-07-11 17:52:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
durniu laivas
Atsakyti
0

.
...
2021-07-11 18:24:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Erunda.... Ji
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų