Melanios Trump plaukų stilistas atskleidė kitą jos pusę: santykiai su Donaldu yra ne tokie, kokie atrodo

Visai neseniai Donaldo Trumpo žmonos Melanios Trump plaukų stilistė užsienio žiniasklaidai pažėrė pikantiškų detalių ne tik apie pirmąją JAV damą, bet ir apie jos bei Donaldo ryšį.

6

Pasirodo, daugelis žmonių apie jų santykius yra susidarę klaidingą įspūdį.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Melanios Trump plaukų stilistas atskleidė kitą jos pusę: santykiai su Donaldu yra ne tokie, kokie atrodo

Britas plaukų stilistas Lino Carbosiero su M. Trump ėmė dirbti dar 2019-ųjų birželį. Melaniai plaukų stilistą pažįstami rekomdavo tada, kai ši apsilankė Jungtinėje Karalystėje. 

Dabar plaukų stilistas teigia, kad iš tiesų Baltųjų rūmų personalas myli ir Melanią, ir Donaldą, kuris savo darbuotojams yra nuolat atidus. O štai Melania, anot L. Carbosiero, yra „šilta, labai protinga ir turi puikų humoro jausmą“.

Anot jo, nors ir atrodo kitaip, pora iš tiesų turi ryšį, nors ir nestiprų. Kaip pasakojo plaukų stilistas, jai yra tekę matyti, kaip Melania, pasipuošusi puošnia suknele, užseginėjo Donaldo marškinių sagas.

„Pamačiau visai kitą jos pusę, nei šneka žmonės. Ji – taip pat šilta ir dėmesinga. Ji nuolat klausia asistentų, ar jiems viskas gerai, ar jie nenorėtų kažko atsigerti. Ji juos apsikabins, o jos komanda ją myli. Iš tiesų, jie myli ir jį“, – teigė Lino.

„Jie taip pat vienas kitą myli. Tai mačiau ir aš, ir mano asistentai. Jie nieko nevaidina. Tai – tikra, jie turi nedidelį ryšį, jie kartu juokiasi, ir tai iš tiesų yra labai miela“, – pridėjo stilistas.

Tačiau, anot jo, pora dažnai kartu atrodo santūri dėl to, jog žmonės nuolat juos teisia. „Mačiau, kokie jie yra atsargūs, nes žmonės nuolat teisia jų gyvenimą. Jie teisia taip stipriai, kad jiedu netgi tampa santūrūs“,– įsitkinęs L. Carbosiero. 

„Kai dirbu su kažkuo nuo 5 valandos ryto, matai tą žmogų tikrą, o būtent tada ir gali suprasti, koks tai žmogus“, – pridėjo jis.

Anot plaukų stilisto, Donaldas ir Melania yra labai normalūs, domisi savo pavaldinių gyvenimais, o visai neseniai Donaldas specialiai pasistengė susipažinti su Lino 18-mečiu asistentu.

REKLAMA

„Tai – didelis dalykas, nes daugybė garsenybių nė negalvoja, kad turėtų bandyti pažindintis su asistentais“, – sako jis.

Tiesa, šitaip gražiai apie porą atsiliepia tikrai ne visi. Praėjusią savaitę buvusi poros darbuotoja Omarosa Manigault Newman teigė, kad jų santuoka yra be galo keista, tad tik retais atvejais jie vienas kitą mėgsta. Kaip sakė ji, įdomu, kas dedasi už uždarytų durų.

Taip pat žiūrėkite M. Trump flirto akimirką, kurią pastebėjo paparaciai:


Rašyti komentarą...
V
VILMA
2020-11-09 02:40:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
SVARBU JIEMS BUVO IR BŪTŲ GERAI.IR GALIM TUO PASIDŽIAUGTI.KITŲ NUOMONĖS NETURĖTŲ JŲ JAUDINTI.TURIM ŽIŪRĖTI SAVUS GYVENYMUS. SĖKMĖS JIEMS ABIEMS LINKIU.
Atsakyti
-5

V
Vileta
2020-11-09 08:09:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks kam skirtumas, kokie jų santykiai. Tegu kiekvienas žiūri į savo gyvenimą.
Atsakyti
-3

K
Kam dabar tai įdomu?
2020-11-08 14:38:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkodėl netikiu...perdaug akivaizdu, kad tai būtų tiesa.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų