25

 

Sekmadienio vakarą pramogų pasaulį sustingdė džiugi žinia – buvusi grupės „Pinup girls“ narė Ieva Mackevičienė laukiasi antrosios atžalos.

 

Apie tai žinoma moteris paskelbė socialinėje erdvėje. „Instagram" I. Mackevičienė pasidalijo šeimos nuotrauka, kurioje akivaizdžiai matyti suapvalėjęs moters pilvukas.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ieva Mackevičienė iš vyro sulaukė pavydėtinos dovanos: negalėjo atsidžiaugti

„Happiness is homemade (liet. laimė pagaminama namuose)“, - šalia nuotraukos prirašė moteris.

Primename, kad I. ir R. Mackevičiai aukso žiedus sumainė po daugiau nei metus trukusios draugystės 2013-ųjų metų gruodžio 7-ąją. Nuo tos dienos jiedu yra laikomi viena žavingiausių šalies pramogų verslo porų. 2014 kovo 14-ąją porai gimė sūnus Motiejus.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ieva ir Rolandas Mackevičiai

tv3.lt paklausta apie puikių tarpusavio santykių paslaptį, I. Mackevičienė paminėjo puikų humoro jausmą. „Labai smagu, kad kažkas galvoja, jog esame graži pora. Nors ne veltui sakoma, kad nėra nė vienų namų be dūmų. Mes tuos „dūmus“ abu su Rolandu, skirtingai nuo kitų žmonių, suprantame kitaip. Mūsų barniai, nesutarimai yra perleidžiami per juoko prizmę, todėl bet koks kivirčas, nesutarimas baigiasi garsiu juoku. Reikia mokėti vienas iš kito pasijuokti. Manau, kad tai yra didžioji mūsų gerų santykių paslaptis. Žinoma, poroje svarbu pagarba vienas kitam ir santykių puoselėjimas“, – sakė moteris.

Taip pat poros santykius gelbsti ir vyro gebėjimas į namus neparsinešti savo darbo problemų. „Ir aktoriai, ir dainininkai, ir televizijos laidų vedėjai namuose tampa visiškai paprastais žmonėmis. Manau, kad namuose aš daug daugiau pasakoju ir kalbu nei mano vyras. Jis iš darbo grįžta pavargęs ir išsikalbėjęs, todėl namuose jam reikia ramybės. Jeigu jam grįžus dar mane reikėtų linksminti, tai būtų viršūnė“, – tvirtino moteris.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų