Medikai pašiurpę: sėdmenų implantai vartosi į visas puses

Plastikos chirurgai kartoja: „gerai pavykusi operacija – kai pokyčiai nerėžia akies ir, kai bičiuliai nesupranta, kas paciento išvaizdoje pasikeitė“. Natūraliai atrodantys pokyčiai, kurie dar ir pakelia pasitikėjimo savimi lygį – sveikintina.

Tačiau pasitaiko priešingų atvejų. Kai kurie žmonės dieną, kuomet gulėsi ant chirurgo stalo, norėtų išbraukti iš savo praeities. Visgi žalos atitaisymas ne visuomet yra įmanomas, o kitais atvejais – dar kartą gerokai pratuština kišenes.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Medikai pašiurpę: sėdmenų implantai po oda vartosi į visas puses

Iš Los Andželo kilusią Misty pooperacinė savijauta tiesiog vedė iš proto. Ne gana to, kad neliko patenkinta pokyčiais, ją kankino ir nežadėti skausmai. Visgi pasididinti užpakaliuką svajojo ilgus metus, tad dėl šio sprendimo savęs smerkti negali.

Pavargusi nuo nemalonių pojūčių, moteris nutarė kreiptis net į televiziją. Realybės šou „Botched“ pasirodžiusi moteris medikams skundėsi skausmais ir pageidavo pašalinti nelemtus sėdmenų implantuos.

Kaip ir kiekvieną operacijos rezultatą, taip ir šį medikai privalėjo apžiūrėti. „Ar gali juos apversti?“, – klausė vienas daktarų čiupinėdamas pacientės sėdmenis. „Aš to nedaryčiau, tačiau jūs galite pamėginti“, – atrėžė moteris.

REKLAMA

Visgi šis eksperimentas baigėsi nepavydėtinai – implantai išties gali būti apverčiami.

„Oho, juos galima vartyti kaip nori. Šie implantai sudėti tokiu pačiu būdu, kaip ir pildant krūtinę – įsiuvant juos ant raumens. Visiškai neteisingai“, – stebėjosi vienas medikų.

„Sėdmenų implantai nėra dedami labai dažnai, tad ne visi chirurgai tai gerai išmano. Mažai kur apie tai aiškinama, rašoma. – atskleidė daktaras ir paaiškino Misty situaciją. – Implantai buvo tiesiog įdėti po oda, tad jie čia laikosi visiškai netvirtai. Tai ištampė sėdmenų odą. Mes galime pašalinti implantus, tačiau, žinant, kad tuomet nukars nereikalinga oda, užpakaliuką vis tiek šiek tiek „pakelsime“. Deja, po operacijos liks didžiulis randas“.

„Kovojau dėl šios operacijos, labai jos laukiau, buvau pasiruošusi viską ištverti. Tačiau aš suprantu, kad pašalinti juos būtų geriausias sprendimas“. – pripažino moteris.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų