• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dieną prieš mirtį serialo Draugai aktorius Matthew Perry buvo pasimatyme su paslaptinga brunete. 

Dieną prieš mirtį serialo Draugai aktorius Matthew Perry buvo pasimatyme su paslaptinga brunete. 

REKLAMA

Kaip rašo „Daily Mail“, remdamasis vidiniais Perry aplinkos žmonėmis, jis nerimavo dėl nesėkmių asmeniniame gyvenime ir apgailestavo, kad taip ir nesusilaukė vaikų. Tačiau panašu, kad aktorius vis dėlto bandė užmegzti santykius.

Spalio 27 d., savo mirties išvakarėse, jis buvo susitikęs restorane su mergina.

Pora atsiskyrė prie staliuko restorano kampe prie panoraminio lango. Mergina gėrė kokteilį, o Matthew gurkšnojo vandenį. Jis atrodė žvalus ir linksmas.

Aktorius ir jo palydovė kartu praleido daugiau nei pusantros valandos ir kartu išėjo.

Perry ir paslaptingos merginos nuotraukos paplito žiniasklaidoje. Tada mergina pati atsivėrė ir papasakojo apie susitikimą.

Pasak „Daily Mail“, šalia Matthew buvo „Mis Amerika“ konkurso dalyvė Athena Crosby. Pati mergina tvirtina, kad buvo artima garsaus aktoriaus draugė.

REKLAMA
REKLAMA

„Matthew buvo geros nuotaikos, kai kartu ėjome pasivaikščioti, ir mes visi vis dar esame sukrėsti šios didžiulės netekties. Noriu pabrėžti, kad jis buvo labai geros nuotaikos ir entuziastingai pasakojo man apie savo planus“, – sakė mergina.

REKLAMA

Mergina paragino žmones susilaikyti nuo netinkamų komentarų ir spekuliacijų apie Perry mirtį. Ji pridūrė, kad pramogų pasaulio legenda iškeliavo į amžinybę. Crosby taip pat atskleidė apie memuarus, kuriuos Matthew pasirašė dėl jos.

„Neketinau apie tai kalbėti, bet pasakysiu, kad turėjau garbę asmeniškai pažinti Matthew. Esu labai nuliūdusi dėl jo mirties, bet jaučiau, kad nederėtų apie tai kalbėti viešai, nes dėmesys turėtų būti sutelktas į jį ir jo palikimą, o ne į mane. Tačiau iš tikrųjų mes buvome draugai ir aš buvau viena iš paskutinių žmonių, kurie kalbėjosi su juo ir matė jį prieš mirtį“, – pridūrė Athena.

REKLAMA
REKLAMA

Matthew Perry mirė sulaukęs 54 metų po to, kai atsitiktinai nuskendo savo namuose esančioje sūkurinėje vonioje.

Aktorius, išgarsėjęs sarkastiškojo Chandlerio Bingo vaidmeniu devintojo dešimtmečio komedijoje „Draugai“, spalio 28-ąją buvo rastas negyvas savo namuose Los Andžele po to, kai apie 16 val. vietos laiku buvo iškviesti greitosios pagalbos ekipažai.

Pranešama, kad anksčiau dieną jis dvi valandas žaidė piklbolą – sporto šaką, panašią į tenisą, bet žaidžiamą mažesnėje aikštelėje – o po to išsiuntė savo asistentą su reikalais.

Kai jis grįžo, Perry buvo rastas nereaguojantis savo sūkurinėje vonioje.

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų