Maslobojevui gimė sūnus: suteikė neįprastą vardą

Garsus šalies kovotojas Sergejus Maslobojevas su žmona Airine šiuo metu gyvena pačiomis gražiausiomis akimirkomis – pora antra kartą tapo tėvais.

30

Šią žinią kovotojas pranešė savo „Instagram“ paskyroje. Nuo pat ryto S. Maslobojevas aktyviai savo gerbėjams pasakojo, kad šiandien – lemtinga diena. 

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sergejus Maslobojevas vedė mylimąją

Airinė ir Sergejus susilaukė sūnaus. Jam suteikė neįprastą vardą – Raon. 

„2019.10.03 12:10 4,65 kg, 60 cm”, – rašė jis.

Portalas tv3.lt primena, kad balandžio 20-oji tapo ypatinga diena šalies kovotojui Sergejui Maslobojevui – jis prieš pietus vedė savo išrinktąją Airinę Juodrytę.

Pora aukso žiedus sumainė saulėtąjį šeštadienį prieš Velykas, Vilniaus Civilinės metrikacijos skyriuje.

Į tuoktuves atvykusi pora neslėpė nerimo ir susikaupimo, tačiau maloniai šypsojosi ir džiaugėsi šia diena. Tiesa, pora prie altoriaus stojo ne vieni – Airinė laukiasi antrojo kūdikio.

Vyras dar prieš tuoktuvių ceremoniją pasidalijo vaizdo įrašu savo „Instagram“ paskyroje, kur tikrai neslėpė jaudulio prieš svarbų žingsnį.

„Labai baisi naktis buvo, visa naktį tai laužė, maudė, tai raumenis suko, tai šalta, tai karšta, ir jauduliukas kyla, o tai reiškia, kad kažkas gero dabar ateis“, – šypsojosi jis.

Anksčiau žiniasklaidai Sergejus yra sakęs, kad pati didžiausia čempiono palaikymo komanda yra jo šeima. Kai visi draugai po pergalės vyksta švęsti, Sergejus turi tradiciją, su sužadėtine Airine ir sūneliu Ramiru važiuoja valgyti kebabų.

Apie kovotojo pergalę, pasibaigusią nokautu, galite paskaityti plačiau čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų