Markle – naujo skandalo sūkuryje: namus supa kanapių plantacijos

Beveik 14 milijonų svarų (18 milijonų dolerių) vertės name Vankuveryje, Kanadoje gyvenantys Meghan Markle ir Harry visuomenės dėmesį traukia ne ką mažiau, nei gyvenant Jungtinėje Karalystėje. Tačiau dabar portalas DailyMail skelbia, kad aplink poros namus auga ne kas kitas, o ištisos kanapių plantacijos, galimai puikiai pritaikytos „žolės“ gamybai.

Netoliese namo esančiame kelio gale stovi ir kadaise garsus vištų auginimo fabrikas, tačiau jau kelerius metus jis nebenaudojamas. Šaltinių duomenimis, šį fabriką perpirko kanapių augintojai ir jame įrengs visą kanapių auginimui ir perdirbimui reikalingą įrangą.

Tai reikštų, kad aplink Harry ir Meghan namus įsikurtų stambiausi kanapių plantacijų ir perdirbimo specialistai.

Naujienų portalas Anglija.today primena, kad dar 2018-ųjų metų pabaigoje Kanadoje kanapės buvo legalizuotos ne tik medicininiais, bet ir rekreaciniais tikslais.

Gavusi šią informacija, britų žiniasklaida nepraleido progos dar kartą įpilti žibalo į jau ir taip liepsnojančią ugnį. Harry ne kartą stojo į kovą po to, kai Meghan tapo žiniasklaidos taikiniu. Šįkart portalai ūžia, kad kai 2011-aisiais Meghan Markle tekėjo pirmą kartą ir kėlė vestuves Jamaikoje, jos svečiams skirtuose dovanų krepšeliuose buvo supakuotos ir kanapių suktinės. Rašoma, esą pasitinkant svečius buvo išdalinta dar apie 200 kanapių suktinių, kurias paruošė pati Meghan.

M. Markle sūnėnas Tyler Dooley taip pat augina didžiulę – 1000 akrų (daugiau nei 400 hektarų – aut.) kanapių plantaciją, kuri kasmet atneša apie 200 milijonų dolerių pelno.


Rašyti komentarą...
I
Ir gerai
2020-02-29 18:33:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kanapes naudojamos gydyti vezi.Pas mus daro tragedija.Ten normalu.Juk ne ju ten laukai.
Atsakyti
0

N
Nuosirdu
2020-02-29 21:36:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Haris yra savižudės Dianos likimo šešėlyje.Manau jo keturiasdešimtmetė mulatė žmona turi didžiulį patyrimą žavint vyrukus..
Atsakyti
0

V
Vudu
2020-03-01 14:04:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik dabar pastebejau, Megan neturi liemens.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų