Markle laimingesnė nei anksčiau: po pasitraukimo nepalaiko ryšio su Middleton

Meghan Markle nekalbėjo su Kate Middleton nuo tada, kai ji ir princas Harry pasitraukė iš Karališkosios šeimos narių.

7

Sasekso hercogienė ir kunigaikštienė paskelbė apie savo sprendimą atsistatydinti sausio 8 d. Šiuo metu kartu su vyru Meghan yra Kanadoje, po to, kai Harry praėjusią savaitę prisijungė prie žmonos ir sūnaus.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atimtas titulas ir gyvenimas Kanadoje: paviešino, kaip Markle dabar jaučiasi iš tikrųjų

Šaltinių teigimu, buvusi aktorė Meghan, „niekada nebuvo laimingesnė“ nuo tada, kai pareiškė norą atsisakyti titulų, ir yra „laiminga būdama išvykusi iš Londono“.

„Kate ir Meghan nekalbėjo nuo tada, kai tai įvyko“, –  „Us Weekly“ pasakojo šaltinis.

„Meghan jaučiasi laisva. Ji niekada nebuvo laimingesnė. Ji džiaugiasi būdama išvykusi iš Londono. Ji nustebo, kaip greitai viskas įvyko. Jie žinojo, kad turės atsisakyti savo titulų, tačiau to tempas visus nustebino“, – tęsė pasakojimą.

Sausio 18 d. paskelbtame pranešime karalienė, perėmusi krizę, kuri galėjo visam laikui sugadinti monarchiją, gyrė Meghan „greitai“ tapusią viena iš karališkosios šeimos narių.

Ji padėkojo porai už atliktą darbą, sakydama, kad džiaugiasi, kad rado konstruktyvų būdą judėti į priekį.

Jos Didenybė taip pat išreiškė norą, kad šeima kurtų „laimingą ir taikų gyvenimą“, kurį pora ketina leisti Šiaurės Amerikoje, kur galės planuoti savo laiką patys ir užsidirbti pinigų, kaip jie pasirinks.

Nepaisant to, kad nustebino Hario ir Meghan sausio 8 d. išplatintas pranešimas, kad jie nori pasitraukti iš karališkosios šeimos, karalienė atskleidė, kad ji žinojo apie poros jausmus ir norą atlikti ne tokį garsų vaidmenį.


Rašyti komentarą...
I
IR VĖL TAS PATS
2020-02-01 21:21:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šeima turi savo gyvenima ir viskas,kiekvienam savi rūpesčiai.O kada norės pabaliavoti ar šiaip susitikti,tai galima ir per šventes,ir kada nori.
Atsakyti
-11

F
Faktas
2020-02-02 09:59:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Smulkias intrigantės Marklos intrigas pasigauna spauda- tai yra pinigai.Štai kodėl Markla turi už trumpo pavadžio palaidūną Harį..
Atsakyti
-4

R
Ryta
2020-02-02 11:37:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbiausia kad laimingi, ir kad nebuvo daug biriokratijos ir galejo savo norus ygyvendyti, ir gyventi valstybes islaikomi. Saunus srendimas. Tie gali pasilikti rumuose, kuriems vienas žiksnis iki karunos. Na ten jie save tie karslei isilaiko, bet vistiek pilieciai turi mokescius uz juos moket, is ju naudos nera tik renginei gražus. Tegul buna laimingi isgyves karaliai be princo, princas be titulo
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų