REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Marijampolėje siaučiančias valdžios aistras antradienį žiūrovams atskleidusi TV3 laida „TOP 3“ šiandien reportažą pratęs. Pasirodo, kad įvairios nepadorios istorijos iš moterų lūpų sklinda ne tik apie Marijampolės mero patarėju vienai merginai prisistačiusį Karolį Dvylį, bet ir apie patį merą.

Marijampolėje siaučiančias valdžios aistras antradienį žiūrovams atskleidusi TV3 laida „TOP 3“ šiandien reportažą pratęs. Pasirodo, kad įvairios nepadorios istorijos iš moterų lūpų sklinda ne tik apie Marijampolės mero patarėju vienai merginai prisistačiusį Karolį Dvylį, bet ir apie patį merą.

REKLAMA

Išgirdusi, kad K. Dvyliu pasivadinęs asmuo giriasi nesantuokiniais santykiais ir kitais ištvirkavimais, marijampolietė Jurgita Mikulionė jau šį trečiadienį laidoje papasakos ir savo istoriją. Moteris tikins, kad ji, neva, taip pat tapo Marijampolės valdžios vyrų auka.

„Ką čia galima jausti, kai tave vertina menkiau, kai esi moteris? Gal tikisi iš manęs kai kurių kitų dalykų, ne tik darbo, kas liečia pareigas? Tie žmonės gali daryti čia ką nori. Mero patarėjas pasekė mero pavyzdžiu, nes jiems elgtis laisvai ir taip, kaip panorėjus, yra įprasta praktika“, – atviraus laidoje J. Mikulionė.

Anot moters, Marijampolės valdžios vyrai meilintis jai bandė ne kartą

Tačiau ji kiekvieną kartą bet kokiam netinkamam jų dėmesiui vis ištardavo tą patį griežtą „ne“. „Buvo pasakyta, kad „su tavimi, Jurgita, visada tokia mintis link intymumo“... Tai buvo pasakymas lyg juoko formoje, bet, panašu, kad tai buvo ne juokai“, – šiandien įsitikinusi ji.

REKLAMA
REKLAMA

O didžiausią dėmesį, anot Jurgitos, jai rodė pats Marijampolės meras Povilas Isoda. Neva, įvairių intymių užuominų iš mero ji yra sulaukusi grupiokų susitikimo metu. Moteris laidoje tvirtins, kad dėl to, jog užsitraukė mero nemalonę, ji netgi buvo atleista iš darbo – Sūduvos vandenų klientų aptarnavimo padalinio vadovės pareigų. „Marijampolės meras ir vandenų direktorius yra labai gerai draugai, ir tie veiksmai, manau, prieš mane yra nukreipi tikslingai…“ – sakys laidoje ji.

REKLAMA

Meras kalbas neigia

Tačiau pats meras P. Isoda bet kokias tokias kalbas apie nederamą elgesį neigs – laidoje jis sakys, kad nieko panašaus būti negalėjo. „Pastaruoju metu čia kaltina ir merą, ir mero aplinką. Čia – rinkiminiai metai, ir tie metai, matyt, bus sunkūs. Tų istorijų bus daug prikurta“, – kalbės jis.

Antroji dienos aktualija žiūrovus taip pat pakvies aistroms, tik šįkart – Vilniuje. Dalį rinkėjų neištesėtais pažadais nuvylusi Laisvės partija artėjant rinkimams, panašu, panoro aktyviai dalyvauti valstybės valdyme. Aušrinė Armonaitė pareiškė, kad jos vadovaujama partija atsiriboja nuo Lauryno Kasčiūno kandidatūros tapti krašto apsaugos ministru. Viena iš priežasčių – tai, kad jis Seime blokavo Civilinės sąjungos įstatymą. Laida paklaus – o ar tai tikrai krašto apsaugos ministro kompetencijų sritis?

REKLAMA
REKLAMA

Galiausiai, jei jums atrodo, kad dramų Lietuvoje – užtektinai, trečioji dienos aktualija pakvies pasiklausyti tų, kurios krečia karališkąją šeimą. Nuo mėginimų pavogti Kate Middleton asmeninius duomenis ar gandų apie tai, kad princas Williamas jai yra neištikimas, iki princo Harry linksmybių, už kurias netgi gali grėsti deportaciją iš JAV. Reikalų, panašu, turi visi. Apie viską plačiau – jau šį vakarą.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

tv3.lt

Pasidarė aiškiau, kai mergelė paaiškino, kad ji buvo atleista iš vadovės pareigų.
O kas dėl užuominų, tai nereikia čia lia lia lia. Padorios moterys tokių užuominų nesulaukia, o jei ir pasitaiko taip, vožia gerai į snukį ir priekabiautojas nutyla visam.
Geras variantas jei moteris į tokius "komplimentus" visiškai nereaguoja, ir kirbintojui nulinksta noras užuolankom įkalbinėti ko jis tikisi.
O su cekiuku reikalais kuo jam pasibaigs ?
Jei jau atleidimą iš vadovės pareigų riša tik su seksu tai irgi kyla klausimų, nes sunku patikėti ,kad šiuolaikinės moterys nesugeba apsiginti nuo seksualinio priekabiavimo,Nebet kiekviename juokelyje ar sakinyje tik tai ir mato,Kad nebūtų ir kita pusė ,kad jei jau tokia graži, tai tiesiog privalo skirti vadove,nes vien tik grožiu nori užkariauti pasaulį.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų