• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Projekte „X faktorius“ sužibėjusi ir kultiniu Kakės Makės vaidmeniu išgarsėjusi aktorė Marija Chlebopaševaitė-Vaidilė šiuo metu mėgaujasi motinyste. Sūnaus Gabrieliaus sulaukusi Marija atvira – dabar yra kaip niekada laiminga ir jaučianti neapsakomą pilnatvę. 

Projekte „X faktorius“ sužibėjusi ir kultiniu Kakės Makės vaidmeniu išgarsėjusi aktorė Marija Chlebopaševaitė-Vaidilė šiuo metu mėgaujasi motinyste. Sūnaus Gabrieliaus sulaukusi Marija atvira – dabar yra kaip niekada laiminga ir jaučianti neapsakomą pilnatvę. 

REKLAMA

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbino aktorę apie santykius su buvusiu vyru Dovydu Laukiu, naują mylimąjį Kęstutį ir sukurtą šeimą. 

Mama norėjo būti nuo vaikystės

„Aš labai anksti pajutau motinystės instinktą, buvau gal 15 ar 16 metų, todėl net atrodo, kad jau vėlokai pagimdžiau. Bet aš tikiu, kad vaikai ateina tada, kada turi ateiti. Jie pasirenka tėvus ir aš noriu tikėti, kad Gabrielius pasirinko būtent mane“, – šypsodamasi sako Marija.

„Atrodo, kad Gabrielius visą gyvenimą buvo su manimi, man tai nėra keista. Nėra taip, kad aš gyvenau viena, staiga atsirado vaikas ir viskas pasikeitė. Vaiko gimimas išties įnešė į mano gyvenimą naujų spalvų, naujų matymų. Viskas tiesiog atrodo kur kas ryškiau, aiškiau, nes Gabrielius yra visi atsakymai. Jis dar nekalba, bet mes jau šnekamės ir puikiai suprantame vienas kitą“, – prisipažįsta moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Marija atviravo, kad tiki dvasiškais dalykais, todėl Gabrieliaus atėjimas į šį pasaulį buvo kaip didžiausia dovana iš viršaus: „Vaikelis ateina tada, kada jam reikia ateiti į šį pasaulį. Tikiu sielomis ir žinau, kad ta siela yra skirta man. Nieko šiame gyvenime nėra šiaip sau ir šis vaikas turėjo būti kartu su Kęstučiu. Aš jame pamačiau tėtį.“

REKLAMA

Sunkus laikotarpis po skyrybų

Visgi aktorė pripažįsta, kad kelias į dabartinę laimę nebuvo toks jau lengvas. Ypač sunkų laikotarpį ji išgyveno po skyrybų su aktoriumi, projekto „X faktorius“ laimėtoju Dovydu Laukiu. Iki šiol apie skyrybas abu beveik nekalbėjo, tačiau Marija ryžosi atvirumui. Daugelis manė, kad šį žingsnį pora žengė lengvai, nepatyrė jokių sunkumų, galbūt net išliko draugais, bet aktorė sako, kad jiedu visiškai nebendrauja. 

REKLAMA
REKLAMA

„Nuo tų santykių yra traumų, mes iš pradžių savo santuoką slėpėme, o aš nuo to traumavau save. Kai myliu, tai myliu iš visos širdies. Tuo metu atrodė, kad reikia sekėjų ir Dovydą pateikti kaip vieniša vyrą. Mes abu tai planavome tam, kad pritrauktume daugiau žmonių. Žinoma, tos nuoskaudos yra tik mano susikurtos, jis juk manęs neskaudino“, – prisipažįsta moteris.

„Man buvo labai labai šūdinai, tikrai. Po skyrybų nebuvo vien, kad štai aš pabuvau ramiai, ne. Buvo ir tokia depresija maža, visokių tokių dalykų buvo. Aš iki šiol dar tarsi esu susituokus su Dovydu, nes abu turime išsitatuiravę vestuvinius žiedus. Kodėl nepasinaikinau? Buvo tokių minčių, bet nutariau, kad tai mano istorijos dalis, mano praeitis, kurios nematau prasmės ištrinti ar naikinti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Būna, kad žmogus slepiasi po daug šydų ir tiesiog atrodo, kad tinka, bet netinka tas žmogus. Dabar net nežinau apie ką kalbėčiau sutikus Dovydą, būtų keista ir nejauku. Mes su juo santuokoje buvom tokie tarsi du geri draugeliai, o su Kęstučiu jaučiuosi moterimi, jaučiuosi esanti šalia vyro. Jis man padėjo išsiskleisti pačiomis gražiausiomis spalvomis ir aš tikrai pražydau“, – nuoširdžiai sako Marija.

Susituokė po egle

Moteris džiaugiasi, kad su Kęstučiu jos gyvenimas pasikeitė ir viskas stojo į vėžes: „Mes nes susituokėme dviese namuose po Kalėdine egle. Mėgstu sukurti atmosferą, užsiimti ritualais, visada sakiau, kad santuoka nėra rūmai ir suknelės, santuoka yra čia pat ant kilimo pasakyti žodžiai vienas kitam. 

REKLAMA

Dviese išsakėme savo jausmus, prisiekiame mylėti, o vėliau važiavome susirašyti į metrikacijos skyrių. Netikiu nei tais žmonėms, nei kunigais, jie daugiau meilės neįdės. Mūsų santuokos liudininkas buvo Gabrielius po mano širdimi. Tik nuo mūsų priklauso tas pasižadėjimas vienas kitam.“

Pora susipažino Londone: „Išsiskyriau, viską mečiau ir išvažiavau į Angliją laimės ieškoti. Kaip dabar atsimenu, tėvai stovėjo ir stebėjosi, ką aš čia darau, bet aš žinojau, kad turiu išvažiuoti. Su Kęstučiu iš pradžių bendravome kaip draugai, abu buvome išgyvenę skyrybų skausmą ir palaikėme vienas kitą. Galiausiai pajutau ramybę būnant su juo ir atėjo jausmai.“

REKLAMA

Visą interviu su M. Chlebopaševaite-Vaidile žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 17 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų