• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vasaros nuotykių kupinas „Go3“ realybės šou „MANO ID“ kelia vis daugiau aistrų ir sulaukia dėmesio.

12

Vasaros nuotykių kupinas „Go3“ realybės šou „MANO ID“ kelia vis daugiau aistrų ir sulaukia dėmesio.

REKLAMA

Paskutinis balsavimas dėl dalyvių išmetimo pritraukė daugiau nei 55 tūkst. žiūrovų balsų taip dar labiau įkaitindamas atmosferą.

Saulė, gamta ir nesibaigiančios linksmybės – toks gyvenimas laukė šou dalyvių, bet dabar jiems tenka smarkiai „prakaituoti“, kad laimėtų įspūdingą kelionę į Niujorką.

Šiandien pristatome likusius septynis stipriausius dalyvius, kurie tęsia kovą dėl nugalėtojo titulo.

„MANO ID“ – tai vasariškas realybės šou, kuriame vienuolika charizmatiškų, įdomių jaunuolių apsigyvena vienuose namuose, bando susipažinti ir megzti tarpusavio santykius. Jie visi yra gražūs, jauni, laisvi ir ištroškę nuotykių, o svarbiausia – naujų skonių ir jausmų.

Dalyviai siekia įrodyti, kad jų tapatybė – geriausia, tačiau vis daugiau paslapčių paaiškėja eigoje.

Šou nugalėtojas bus išrinktas liepos 1 d. ir laimės įspūdingą kelionę į kosmopolitinį, magišką Niujorką.

REKLAMA
REKLAMA

„Tai ne tik žaidimas, tai – gyvenimo iššūkis“, – teigia „MANO ID“ vedėjas Vytautas Mikaitis, įžymus keliautojas, įkūręs neegzistuojančią kelionių agentūrą „Pravalturas“.

REKLAMA

„Šiame šou netrūko ne tik intrigų ir ašarų, bet ir linksmų akimirkų. Dalyviai net pradėjo vadinti vieni kitus šeima. Žiūrovų palaikymas mus visus įkvepia stengtis dar labiau, o intrigų tik daugės, nes į finalą pateks ne visi“, – intriguoja vedėjas.

Realybės šou „MANO ID“ jau paliko Karina, Sintija ir Vilius Ali, o likę visi dalyviai kovos dėl vietos finale.

Potencialių finalo dalyvių aprašymai:

Patricija (23 m.) ir Ofelija (30 m.) – dvi draugės nuomonės formuotojos bei „OnlyFans“ turinio kūrėjos, laikomos vienu dalyviu. Jos nevengia atvirai demonstruoti savo grožybių ir tiki, kad gražūs kūnai turi puošti pasaulį.

REKLAMA
REKLAMA

Talentingos, iškalbingos, be proto gražios ir atviros merginos jau spėjo užkariauti žiūrovų širdis ir dukart pirmauti pagal surinktus balsus. 

Agnius (25 m. ) – ambicingas jaunuolis iš Kauno, lėktuvų pilotas, mėgstantis prabangą: automobiliai, garsių prekių ženklų drabužiai ir atostogos aukštos klasės viešbučiuose yra jo vizitinė kortelė. 

Simona (26 m.) – didžėja ir tikra vakarėlių liūtė, tačiau niekad nepaleidžianti savo užrašinės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Merginos dienotvarkė suplanuota iki smulkiausių detalių, o lyderystė ir organizavimas didžiausių renginių yra jos stiprybės.

Deja, Simonai sunkiai sekasi įtikinti kitus dalyvius ir jau dukart teko sėstis ant „karštosios“ kėdės.  

Ivas (21 m.) – jaunas filosofas ir renginių organizatorius, laikosi taisyklės: „Gyvenimas kaip žaidimas ir tik nuo mūsų priklauso, kaip jį žaidžiam“.

Ivas nori tapti nuomonės formuotoju ir tiki, kad jis yra kiekvieno susibūrimo pažiba.

Dėl populiariausio dalyvio vardo atkakliai varžosi su Ofelijos ir Patricijos duetu. 

Justas (22 m.) – rimtas vyrukas iš Molėtų, sekantis įtakingų tėvų pėdomis ir svajojantis tapti politiku. Tačiau Justas yra ir tikras vakarėlių liūtas, kompaniją galintis palaikyti iki pat paryčių, ypač neaukštoms blondinėms.

REKLAMA

Justui jau teko pajusti ir „karštosios“ kėdės svilinimą, tad vaikinas nusiteikęs nepasiduoti. 

Robis Džo (30 m.) – vilnietis, kalbantis lietuvių, anglų, rusų, lenkų ir norvegų kalbomis.

Robis Džo yra sėkmingas kriptovaliutos kasėjas, pripažįstantis, kad tik apsukrus mąstymas jį pavertė sėkmingu žmogumi. 

Viktorija (25 m.) – reklaminių ir socialinių tinklų vaizdo klipų režisierė, dirbanti nuotoliniu būdu iš saulėtosios Tenerifės.

REKLAMA

Pramūštgalviška menininkė su tvirtu charakteriu ir jautria siela.

Žiūrovams jau buvo atskleista, kad Viktorija ir Robis Džo yra apsimetėliai. Ši informacija smarkiai paveikė jų padėtį šou, todėl jiems dabar bus sunkiau kovoti dėl žiūrovų balsų ir palaikymo. Tačiau kiek dar apsimetėlių liko, lieka neaišku, todėl intriga ir toliau išlieka didelė.

Nugalėtojo laukia nepamirštama kelionė į Niujorką, kur bus aplankytas žymusis Manhetanas bei daugybė kitų išskirtinių traukos objektų: nuo ryškiausių Brodvėjaus ir Times aikštės šviesų iki įspūdingų dangoraižių, Centrinio parko ir daugybės kultūros bei istorijos vertybių.

Kviečiame visus žiūrovus sekti toliau ir balsuoti už savo favoritus https://apie.go3.lt/manoid, nes tik jie sprendžia, kas taps nugalėtoju.

Realybės šou „MANO ID“ – tik per „Go3“ televiziją. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų