Manija tapti žvaigždės kopija vos nepražudė: netrukus savimi pasibaisėjo

Svajonė atrodyti panašiai kaip mados, kino ar muzikos dievaitė, peržengus ribas, gali baigtis labai liūdnai. Ši mergina norėdama supanašėti su savo mėgstama žvaigžde gerokai persistengė ir tai jai vos nekainavo gyvybės.

21

21-erių Katy Hogg dabar su ašaromis akyse prisimena save prieš kelerius metus. Kaip ir daugelis jos bendraamžių, mergina tuo metu turėjo savo dievaitę – Kendall Jenner, į kurią stengėsi tapti panaši visais įmanomais būdais.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Manija tapti žvaigždės kopija vos nepražudė: netrukus savimi pasibaisėjo

Katy prisimena, svajodama tapti panašia į ją, ne tik ėmė keisti savo įvaizdį, bet ir laikytis dietos. Po kurio laiko merginos svoris pradėjo nenumaldomai kristi ir pasiekė kritinę ribą.

Tik sverdama vos 30 kilogramų ji suprato, kad sveikata pakibo ant plauko. Katy buvo tokia silpna, jog atsidūrė ligoninėje. „Buvau pasibaisėjusi savimi, daktaras man uždraudė net vaikščioti, nes tai būtų tapę didele apkrova kūnui ir širdžiai“, – pasakojo mergina.

Ji pati prisipažįsta, kad kūną tuomet sudarė tik kaulai ir oda. Katy su liūdesiu prisimena pokalbius su daktarais, šie jai teikė labai mažai vilčių.

REKLAMA

„Kendall Jenner buvo mano dievaitė, ji visuomet atrodė nuostabiai, norėjau sekti jos pavyzdžiu“, – sakė mergina.

Ligoninėje mergina buvo nuolatos prižiūrima medikų, jai buvo sudaryta speciali mitybos programa. Po ilgų ir varginančių mėnesių jos sveikata pradėjo gerėti, o svoris pamažu augti.

Po daugiau nei dvejus metus trukusio gydymo, Katy grįžo į pilnavertį gyvenimą. Vos tik sustiprėjusi mergina ryžosi kreiptis į asmeninį trenerį, kuris padėjo pasiekti nepriekaištingų kūno formų. Pasveikusi ir sustiprėjusi Katy tapo įkvėpimu kitiems. Šiuo metu ji stengiasi padėti jauniems žmonėms, kurie turi valgymo sutrikimų bei serga sunkiomis ligomis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų