Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rytojaus, sausio 21-osios, rytą TV3 laida „Mamyčių klubas“ kvies sportuoti jaunas mamas, norinčias ir gerai jaustis, ir puikuotis dailiomis kūno linijomis. Laidos kūrėjai patars, kaip tinkamai rūpintis pačių mažiausių šeimos narių odele ir kvies diskutuoti kiekvienuose namuose iškylančiu klausimu – nuo kada vaikui reikalinga atskira erdvė?

REKLAMA

Papildomas svoris po gimdymo moterims dažnai mažėja savaime. Tiesa, jeigu nepatenkate į tų laimingųjų būrelį, teks įdėti šiek tiek daugiau pastangų. Sportuoti namie – ne kiekvieno žmogaus valiai, juolab, kad mamytėms kyla klausimas – kaip išsiskirti su mažyliu.

Numoti ranka į kūno linijas po gimdymo nepataria ir sveikatos specialistai, tad tos, kurios vis nepasiryžta šiam žingsniui, – jau šeštadienį išgirs smagų paraginimą ir galės pradėti sportuoti su „Mamyčių klubu“.

REKLAMA
REKLAMA

Bene daugiausiai klausimų iš jaunų tėvelių specialistai sulaukia kaip tik apie naujagimio odelę. Kodėl ji pageltusi? Kodėl šerpetoja? Ar spuogeliai reiškia alergiją? Kaip tik jie ir vos aštuonių dienų sulaukusios Faustos mama Kristina paaiškins kaip prižiūrėti kūdikėlio odelę pirmąjį jo gyvenimo mėnesį.

Atsiskirti nuo savo mažylio – sudėtingesnė užduotis, nei gali atrodyti. Sunku ir dėl gyvenimo permainų, ir dėl psichologinių dalykų. Kartu su Domanto mama Kristina „Mamyčių klubas“ svarstys ar reikalinga vaikui atskira erdvė. Domantas tėvelių dar neprašo atskiro kambario, nes kol kas jam visiškai pakanka tiesiog atskirtos erdvės žaislams ir žaidimams. O gal atskiras kambarys reikalingesnis patiems tėvams? Psichologų patarimai jauniems tėvams – šeštadienio rytą 9.30 val. per TV3.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų