Mama tapusią Meschino nustebino žmonių elgesys: „Pasigailiu kiekvieną kartą pasiėmusi telefoną į rankas“

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino ir jos mylimasis, reperis Dominykas Ježeris-OG Version pasinėrė į tėvystės džiaugsmus. Sausio 7-ąją jiems gimė mergytė, kurią pavadino Isabelle. 

5

Nors mergaitei dar tik savaitė, tačiau K.Meschino gerbėjai jau sukūrė netikras Isabelles paskyras. Toks žmonių elgesys nustebino neseniai tapusią mamą.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mama tapusią Meschino nustebino žmonių elgesys: „Pasigailiu kiekvieną kartą pasiėmusi telefoną į rankas“

„Pasigailiu kiekvieną kartą pasiėmusi telefoną į rankas“, – instagrame brūkštelėjo mergina ir pasidalijo nuotraukomis, kuriose netikros jos pirmagimės paskyros.

„Nei vienas iš šių akauntų nėra mano sukurtas“, – tęsė mergina sakydama, kad toks žmonių poelgis kelia nejaukumą.

Šiuo metu instagrame yra virš penkių paskyrų sukurtu Isabelles vardu, kuriose teigiama, kad paskyros yra tikros ir vienintelės. K.Meschino sekėjus kvieti užblokuoti netikras paskyras ir stebėjosi tokiu žmonių elgesiu.

Antradienį socialiniame tinkle moteris paviešino kadrą, kuriame pozuoja drauge su mylimuoju ir judviejų pirmagime.

Tiesa, taip pat ji iš artimųjų sulaukė netikėtos staigmenos, kurią taip pat paviešino socialiniame tinke.

Poros buto durys buvo papuoštos rožinės spalvos iš popieriaus iškirpta suknele, o namuose – daugybę balionų.

„Neturiu žodžių.. Ačiū visiems artimiausiems prisidėjusiems prie staigmenos ir palinkėjimų. Ašarų kalnai, nepamiršim niekada“, – džiaugėsi K. Meschino.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad liepos mėnesį Karolina pranešė, jog laukiasi pirmagimio.

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai. Keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems, kas bent kažkiek mus pažįstate ar atidžiai sekate tikriausiai nebuvo sunku atspėti. Bandžiau mėtyti pėdas, bet išėjo gan juokingai. Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. 

REKLAMA

Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie, kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę, supras, kas tai per stebuklingas jausmas. Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeima. Greit būsime trise“, – džiaugėsi mergina.

Vėliau vaikelio lytį mergina atskleidė „Kitokiuose pasikalbėjimuose“, tada ji prisipažino, kad laukiasi mergaitės.

Nauji namai

Rugpjūčio mėnesį socialinių tinklų žvaigždė instagrame pranešė, jog su Dominykų įsigijo pirmąjį butą. 

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karolina Meschino

„Šiandien yra viena ypatingiausių dienų mūsų su Dominyku gyvenimuose ir, manau, niekada jos nepamiršime, nes šiandien oficialiai įsigijome pirmąjį mūsų butą. Svajonės tikrai pildosi, kai labai, labai nori ir daug dirbi, mes tik ką sau tai įrodėme.

Laukia dar ilgas kelias iki kol įsirengsime ir įsikelsime, kol kas planuojame iki Kalėdų spėti tai padaryti, bet esame be galo laimingi, kad dirbame su nerealia komanda, kuri mums padeda. Dalinsiuosi ne tik įsirenginėjimo procesu, bet ir informacija apie rajoną, pastatą, kuriame gyvensime ir kaiminystę“, – instagrame brūkštelėjo Karolina.


Rašyti komentarą...
j
jdh
2021-01-13 15:01:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia susieiksminus. Turiu itarimu pati prikure tu anketu pati su savim ir pasikalbejo. O cia apie ka susireiksminus? Visi turim tu vaiku zinok ir svieziu ir jau vyresniu. O lad ta savo dukra uz poros dienu ar panasiai. Pradesi fotkint ir kist i eteri ir dar pieno pati nuo lupu nenusivalius vaizduosi super mamyte ir skarmalus reklamuosi per dukra tai visi jau numatom. Bet, o ko tiketis is influenceres kuri dzemperi jr kojnes neva sukure. Oho kokie pasiekimai, bet dukra jei isnaudosi kol ji nesupras budama vaiku tai nelabai kuo skirsoes nuo tu kurie nesveikus savo vaikus isnaudoja pozeminese perejose, kad maldauru pinigu tevam ant butelio.
Atsakyti
-6

Česlovas
2021-01-13 19:28:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nes zmones yra slykstus pavydaliai. Nereikia i tuos nepraustaburnius kreipti demesio
Atsakyti
-1

B
Bal
2021-01-17 08:51:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži šeima, didžiausi sveikinimai, tik deja viešumo priklausomybė parodo kokias vertybes puoselėsite..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų