M. Petruškevičius: jeigu mergina pigi – su brangia suknia ji gerai neatrodys

Stiliaus ekspertas Giedrius Drukteinis ir mados žinovas Mantas Petruškevičius Lietuvos garsenybėms duoda velnių – kur tai matyt, į  prestižinius muzikos apdovanojimus ir ant raudonojo kilimo – su džinsais, kelnėm ar net purvinais batais!?

Juk kvietime aiškiai parašyta: būtinas smokingas ir vakarinė suknelė! „Į kai kurias damas pasižiūrėjus, susidaro vaizdas, kad jos į vakarėlį susiruošė per penkiolika minučių”, – vertindamas M.A.M.A. apdovanojimų svečių aprangą piktinosi Mantas Petruškevičius.

Etiketo žinovas Giedrius Drukteinis taip pat negailėjo aštrios kritikos. „Atrodo, kad čia susirinko žmonės iš dviejų skirtingų renginių. Vieni – iš kažkokio korporatyvinio vakarėlio, apsirengę bet kaip ar darbiniais rūbais. O kiti tarsi atėję iš kokios inauguracijos ar Operos ir baleto teatro”, – sakė jis.

Garsenybės guodėsi, kad pasirodyti ant raudonojo kilimo – baisingai svarbus įvykis, tiesiog karjeros kulminacija, o naujos suknelės, bateliai ir aksesuarai kainuoja visą krūvą pinigų! Betgi stiliaus ekspertai rėžia, kad nėra čia ko raukytis. Jei esi žinomas ir garbinamas, išvaizda privalai rūpintis visada. Tada per tokią šventę ir nereikės išleisti tūkstančių. „Man kartais gaila žiūrėti į merginas, dėvinčias prabangias sukneles iš garsiausių manos namų pirmų linijų, o turi vaikščioti po murziną raudoną kilimą, kurį nutrypė purvinais batais atėję svečiai”, – LNK laidai „Karamelinės naujienos“ sakė Mantas Petruškevičius.

REKLAMA

Koks skandalas! Kvietimo reikalavimams drįso nepaklusti net stilingoji Daina Bosas ir Agnė Jagelavičiūtė. Agnė muzikos elito vakarėlyje pasirodė... su kelnėmis. Kai kurios poniutės į ją bei džinsais apsirėdžiusią Dainą Bosas piktai šnairavo ir apkalbinėjo. Tačiau Agnė rėžia, kad vakarinei suknelei milžiniškoje „Žalgirio“ arenoje – ne vieta. Juk čia – šalta. „Manau, kad čia ateiti apsirengus vakarine suknele būtų ganėtinai kvaila. Bet tegu kas kaip nori, tas taip rengiasi”, - sakė Agne Jagelavičiūtė.

Šilčiau apsirengusioms moterims Giedrius Drukteinis gailestingas todėl, kad dabar – pats vidužiemis. Būtų kur kas baisiau, jeigu kokia žvaigždė ateitų nei nuoga, nei apsirengusi. Ir paskui drebėdama demonstruotų savo apnuogintas grožybes!

„Ne piniginės turinys nulemia žmogaus skonį, jo būseną tuo metu, jo manieras. Kartais brangią suknelę apsirengia visomis prasmėmis pigi mergina. Tai, žinokite, derinys ką tu, ką tu... Turbūt pamatę tų garsių mados namų dizaineriai sakytų: „Mergaite, gal mes tau geriau paskolinsime kitą rūbą”, – piktinosi Mantas Petruškevičius.


Rašyti komentarą...
P
Pranas
2013-01-16 17:17:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
pigiem atlikejam pigus apdovanojimai :DD garbusai stiliste o kodel jums nepakomentavus kokiam tai straipsniukstyje Montvydo neskustu pazastu ir (brezniavo) antakiu neapkarpytu? :DD
Atsakyti
0

a
awa
2013-01-16 18:07:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
na va,petruskevicius pastovejo prie valentaites ir praregejo,tu ja vilk ,kaip nori,bet kaip buvo s.......,taip ir liks.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų