Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
14
Rūtos Lukoševičiūtės vestuvės (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Sausio 2-ąją Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė su mylimuoju Mariumi Dauda susilaukė dukrytės. Šiandien moteris mini ypatingą dieną –  jos dukrytei jau 2 mėnesiai.

14

Sausio 2-ąją Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė su mylimuoju Mariumi Dauda susilaukė dukrytės. Šiandien moteris mini ypatingą dieną –  jos dukrytei jau 2 mėnesiai.

REKLAMA

Besidžiaugdama motinyste, Rūta pasidalijo gražiausiais žodžiais apie tai bei laiko tėkmę.

Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė feisbuke rašė: „Laikas bėga, lyg jį kas vytųsi? Mūsų zuikytei, šiam mažam pasauliui, kuris sugeba pakeisti didelio pasaulio ritmą ir įpročius – jau 2 mėnesiai!

Esam laimingi, netgi pamiegoję ir (ne)skubantys gyventi: kiekviena akimirka, o ypač, padovanota šypsena, yra tokio smagumo, kad tikrai norisi tam skubančiam laikui duoti į kailį? Lėčiau, gerbiamasis, leiskite pasimėgauti tėvyste!“

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Rūta savo dukrytei išrinko neįprastą vardą.

Pasirodo, dukrelei vardą sugalvojo pati Rūta ir jis bus toks – vienintelis Lietuvoje. „Vardas jau užregistruotas. Dukrelę pavadinome Sakmėja“, – atskleidė Rūta.

Paklausta, kaip gimė mintis duoti tokį skambų vardą, dainininkė neslėpė: „Naktį gimė man tokia mintis apie Sakmę. Vyras pasiūlė pridėti galūnę ir štai gavosi toks pirmasis vardas Lietuvoje. Jis – vienintelis. Skamba lietuviškai, abu dėl to labai džiaugiamės“, – pasakojo Rūta.

REKLAMA
REKLAMA

Portalui tv3.lt Rūta sakė, kad gimdymas praėjo gerai, mama su dukryte jaučiasi puikiai, ir jau šiuo metu šeima grįžusi į namus, pratinasi prie naujos aplinkos.

Portalas tv3.lt primena, kad savo nėštumą žinoma moteris patvirtino dar spalį. Ji atskleidė, kad vaikelio laukė jau 6-tąjį mėnesį, tačiau darbuotis tikrai nebaigė. 

R. Lukoševičiūtė-Daudienė pasakojo, kad jos manymu, vaikelis atėjo laiku – praėjus 3 metams po vedybų.

Tiesa, kiek anksčiau moteris dėl vaikelio lyties nebuvo užtikrinta: „Tiesą sakant, nežinau. Vienąkart sakė bus berniukas, po to – kad mergaitė. Tai kaip iš tikrųjų bus, aš nežinau – sunkiai rodosi.“

Vis dėlto apie vardus TV projektų vykdomoji prodiuserė pagalvoti buvo spėjusi. „Mergaitės vardą esu sugalvojusi, bet nesakysiu! O berniukui vardą tegul galvoja vyras – iš tiesų, nežinau, galbūt jau  ir sugalvojo! Matyt, kad tai paliksime ekspromtu – kaip visada“, – sakė Rūta.

Primename, kad Rūta ir 15 metų jaunesnis jos mylimasis Marius žiedus sumainė sostinėje, 2016-ųjų rudenį. 

REKLAMA
REKLAMA

Tąkart žinoma moteris atviravo, kad ne suknelė ir ne šukuosena jai sukėlė daugiausia jaudulio. Šiurpuliukai per kūną jai bėgiojo dėl labai svarbaus žingsnio – susisiejimo su ypač mylimu žmogumi.

„Aš niekada nebuvau ištekėjus, matyt, dėl to dabar labai jaudinuos. Pagaliau galiu pasakyti, kad jis – tas tikrasis mano gyvenimo vyras.

Kitokiu atveju tikrai nebūčiau pasiryžus šitam žingsniui. Nes iš tikrųjų visada buvau prieš vestuves. Niekada nenorėjau tekėti. Visada sakydavau, kad nenoriu tekėti. Tačiau mano nuomonė pasikeitė, kai radau tinkamą žmogų. Žinau, kad jis man skirtas. Dabar jau iš tikrųjų noriu ištekėti“, – tąkart atviravo moteris.

Paklausta, kas jos manymu pasikeis rankas papuošus auksiniais žiedais, televizijos prodiuserė tąkart trumpam nutilo, tačiau pamąsčiusi tvirtai išrėžė: „Neturėtų kažkas labai stipriai pasikeisti. Tiesiog žinosiu, kad turėsiu šalia labai mylimą žmogų, kad galėsime kurtis gyvenimą kartu, o ne atskirai. Tas, manau, yra svarbiausia gyvenime“.

Primename, kad prieš sutikdama M. Daudą R. Lukoševičiūtė 13 metų romantiškus santykius puoselėjo su dukters Lėjos tėvu Alvidu Kavaliausku. Jų santykiams nutrūkus, ilgai vieniša neužsibuvo – sutiko gyvenimo meilę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų