Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
17
Rūta Lukoševičiūtė (nuotr. Organizatorių)

Žurnalistė bei TV projektų vykdomoji prodiuserė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė kartu su mylimuoju Mariumi Dauda šiuo metu išgyvena pačias maloniausias akimirkas. Žinoma moteris dabar laukiasi antrojo vaikelio.

17

Žurnalistė bei TV projektų vykdomoji prodiuserė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė kartu su mylimuoju Mariumi Dauda šiuo metu išgyvena pačias maloniausias akimirkas. Žinoma moteris dabar laukiasi antrojo vaikelio.

REKLAMA

Su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais Rūta pasidalijo savo išgyvenimais bei atvirai papasakojo apie savo vyrą.

Žydi it gėlė

Antrojo vaikelio laukimas Rūtą Lukoševičiūtę-Daudienę, rodos, pakeitė neatpažįstamai. Dabar ji spinduliuoja pasitikėjimu savimi bei yra be galo laiminga. „Pastaruoju metu jaučiuosi patraukliai. Savo vyrui ne kartą esu sakius: su tavimi aš gražėju“, – šypteli pašnekovė.

REKLAMA

Anot jos, meilė kuria stebuklus, todėl ji šiuo metu žydi it gėlė. „Spindesio akims priduoda ir nėštumas: visos besilaukiančios moterys yra gražios, ir, kai vyrai joms sako komplimentus, jie sako teisybę. Visai nesvarbu, kad svoris auga, judėti kiek sunkiau ar vis dažniau nėra kuo apsirengti: besilaukianti mamytė yra be jokios abejonės graži“, – teigė Rūta.

Tiesa, jog moteris dabar yra labai laiminga bei atrodo nepriekaištingai, pastebi ir aplinkiniai. „Išvaizdos pokyčius kažkiek pastebėjau ir pati, bet dažniau juos pastebi aplinkiniai, kurie apdovanoja komplimentais: ir vyras, ir dukrytė, ir kolegos, ir net nepažįstami žmonės“, – džiaugėsi moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Antrasis nėštumas po beveik 10 metų pertraukos

2010 metais Rūtai gimė dukrelė Lėja, kurios susilaukė su buvusiu širdies draugu, muzikantu A. Kavaliausku. Po ilgos pertraukos, ji vėl lyg ant sparnų  – laukiasi antrojo vaikelio. Tiesa, abejų nėštumų ji net negalėtų tapatinti, nes jie visiškai skirtingi.

„Sudėtinga palyginti, nes daug ką nusinešė laiko dulkės, bet galiu pasakyti, kad laukdamasi Lėjos jaučiau tokią nenusakomą euforiją, skraidžiau lyg ant sparnų ir labai daug dirbau. Dabar dirbu kone tiek pat, tik jaučiu ne euforiją, o ramybę – tiesiog ramiai abu su vyru ir dukryte laukiame stebuklo, kuris ateis išsyk po Naujųjų“, – atviravo ji.

Moteris teigė, kad net jei tau ir daugiau nei 40 metų – viskas įmanoma. „Pastoti tikrai įmanoma, net jei tau 44-eri. Ir tą mes padarėme be gydytojų pagalbos. Tiesiog vaikelis atėjo tada, kada išaušo jo laikas“, – šypteli Rūta.

Rūta papasakojo, jog nėštumo metu teko gultis ir ant operacinio stalo. Nepaisant to, ji to nepavadintų sunkumu, o paprasčiausiai – gyvenimiška patirtimi.

REKLAMA
REKLAMA

„Nėštumo metu dar vasarą teko apsilankyti pas chirurgus – įvyko ūmus apendicitas ir teko mane, besilaukiančią, operuoti. Be galo išgyvenau, nes neturėjau menkiausio supratimo, kaip tai paveiks ir ar paveiks kūdikį, kaip jausiuosi pati ir kas bus toliau. Bet medicina pažengusi taip toli į priekį, kad toliau gyvename laukimu.

Tuo metu labai padėjo vyras, dukrytė, mano vokalo dėstytoja Nijolė Maceikaitė, su kuria iki šiol palaikome puikius ryšius ir visiškai nepažįstami žmonės, kurie pergyveno taip, tarsi būčiau jų šeimos narė. Nuoširdžiai visiems esu dėkinga“, – atvirai dėkojo ji.

Moteris teigė, kad augindama antrąjį mažylį – vadovausis savo širdimi, taip pat, kaip ir augina Lėją.

Vyro reakcija sužinojus, jog taps tėčiu

Žurnalistė bei TV projektų vykdomoji prodiuserė neslėpė gražių bei šiltų žodžių savo vyrui Mariui. „Jis yra rūpestingas vyras, kuris stengiasi visus sunkesnius darbus namuose padaryti vienas, kad nepavargčiau. Visuomet paklausia, kaip jaučiuosi, dažnai pagamina valgyti, rūpinasi, kad laiku nueičiau miegoti ir nesijausčiau pavargusi.“

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, vyro reakcija į žinią, jog taps tėvu, jį labai pradžiugino: „Vyras kažkada paklausė: lauki sausio? Ir pats išsyk atsakė – aš tai labai. Ir šis klausimas, manau, yra kuo taikliausias atsakymas į jo reakciją, kad būsime tėvais. Jis labai laimingas, o bus dar laimingesnis, kai savo stipriomis rankomis galės švelniai paimti mažylį ir priglausti prie krūtinės“, – pasakojo Rūta.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad savo nėštumą žinoma moteris patvirtino dar spalio pradžioje. Ji atskleidė, kad vaikelio laukė jau 6-tąjį mėnesį, tačiau darbuotis tikrai nebaigė. 

R. Lukoševičiūtė-Daudienė pasakojo, kad jos manymu, vaikelis atėjo laiku – praėjus 3 metams po vedybų.

Tiesa, moteris dėl vaikelio lyties nebuvo užtikrinta: „Tiesą sakant, nežinau. Vienąkart sakė bus berniukas, po to – kad mergaitė. Tai kaip iš tikrųjų bus, aš nežinau – sunkiai rodosi.“

Vis dėlto apie vardus TV projektų vykdomoji prodiuserė pagalvoti buvo spėjusi. „Mergaitės vardą esu sugalvojusi, bet nesakysiu! O berniukui vardą tegul galvoja vyras – iš tiesų, nežinau, galbūt jau  ir sugalvojo! Matyt, kad tai paliksime ekspromtu – kaip visada“, – sakė Rūta.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad Rūta ir 15 metų jaunesnis jos mylimasis Marius žiedus sumainė sostinėje, 2016-ųjų rudenį. 

Tąkart žinoma moteris atviravo, kad ne suknelė ir ne šukuosena jai sukėlė daugiausia jaudulio. Šiurpuliukai per kūną jai bėgiojo dėl labai svarbaus žingsnio – susisiejimo su ypač mylimu žmogumi.

„Aš niekada nebuvau ištekėjus, matyt, dėl to dabar labai jaudinuos. Pagaliau galiu pasakyti, kad jis – tas tikrasis mano gyvenimo vyras. Kitokiu atveju tikrai nebūčiau pasiryžus šitam žingsniui. Nes iš tikrųjų visada buvau prieš vestuves. Niekada nenorėjau tekėti. Visada sakydavau, kad nenoriu tekėti. Tačiau mano nuomonė pasikeitė, kai radau tinkamą žmogų. Žinau, kad jis man skirtas. Dabar jau iš tikrųjų noriu ištekėti“, – tąkart atviravo moteris.

Paklausta, kas jos manymu pasikeis rankas papuošus auksiniais žiedais, televizijos prodiuserė tąkart trumpam nutilo, tačiau pamąsčiusi tvirtai išrėžė: „Neturėtų kažkas labai stipriai pasikeisti. Tiesiog žinosiu, kad turėsiu šalia labai mylimą žmogų, kad galėsime kurtis gyvenimą kartu, o ne atskirai. Tas, manau, yra svarbiausia gyvenime“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų