Londone įvyko Bridžitos Džouns nuotykių trečios dalies premjera

Filmo „Bridžitos Džouns kūdikis“ žvaigždės pirmadienį susirinko ant rožinio kilimo Londone per naujojo filmo apie populiariausios kino pasaulio vienišės nelaimėlės nuotykius premjerą.

54

Lesterio aikštėje Londone susirinko minios žmonių, trokštančių žvilgtelėti į trečiojo filmo apie Bridžitą Džouns aktorius. Šioje juostoje Renee Zellweger įkūnija vyną maukiančią ir nuolat komiškų nesėkmių persekiojamą heroję.

Prieš premjerą R.Zellweger prisipažino, kad sutiktų filmuotis ir ketvirtoje šios serijos juostoje.

„Manau, būtų įdomu stebėti jos improvizacijas tolesniuose etapuose“, – sakė ji Britanijos nacionaliniam transliuotojui BBC.

„Tik jei ir šitie vyrukai pasirodys“, – pridūrė ji rodydama į kolegas Coliną Firthą ir Patricką Dempsey, vaidinančius herojės simpatijas.

(54 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Renee Zellweger šiandien: Išvengti senėjimo plastinės operacijos nepadėjo

C.Firthas teigė, kad norėtų filmuotis ir kitame filme, o P.Dempsey savo ruožtu sakė, kad šis filmas apie Bridžitą Džouns gali būti ne paskutinis.

„Būtų šaunu pamatyti, kaip Bridžita auga ir gyvena savo gyvenimą. Dar nebuvo jokio kito filmo, kuriame augtum kartu su herojumi“, – sakė jis Londono laikraščiui „Evening Standard“.

REKLAMA

Naujojo filmo veiksmas vyksta praėjus daugiau nei dešimtmečiui nuo tada, kai herojė išsiskyrė su ilgamečiu draugu Marku Darsiu, kurį vaidina C.Firthas. Bridžita sugebėjo susiimti ir, pakilusi karjeros laiptais, tapo pripažinimą pelniusia televizijos žinių prodiusere.

Nuo jos naktinio staliuko išnyko kalnai savipagalbos ir dietų knygų: dabar jas pakeitė sunkūs tomai apie politiką ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino biografijos.

Tačiau Bridžita, žymioji britų žurnalistės Helen Fielding sukurta veikėja, savo 43-ąjį gimtadienį vis dar sutinka viena su balto vyno buteliu, verkianti pagal Celine Dion dainą „All By Myself“.

Kita vertus, sprendžiant iš filmo pavadinimo, ji jau nebeilgai bus viena.

Bridžita pasijunta nėščia po to, kai atsiduria lovoje su Darsiu – iškart po girto ir menkai atmintyje išlikusio nuotykio muzikos festivalyje su gražuoliu amerikiečiu interneto milijardieriumi.

Vienintelė problema – kad Bridžita nežino, kuris iš jų yra vaiko tėvas.

„Tobulai netobula“

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Renee Zellweger - lieknesnė nei bet kada

„Bridžita yra visiška optimistė, tačiau save niekinanti moteris, kuri, patekusi į bėdą, vis tiek sugeba rasti, iš ko pasijuokti“, – sakė 47 metų iš Teksaso kilusi R.Zellweger. Filme ji vėl prabyla savo beveik nepriekaištingu britišku akcentu.

„Ji yra tobulai netobula, ir dėl to žmonės randa kažką bendro su ja“, – sakė ji komentuodama filmą.

Filmo scenarijų sukūrė H.Fielding, aktorė Emma Thompson, dar vaidinanti Bridžitos ginekologę, ir filmų „Boratas“ bei „Bruno“ scenarijaus autorius Danas Mazeris. Prie trečiojo trilogijos filmo apie Bridžitą Džouns kūrėjų komandos prisidėjo ir Sharon Maguire, režisavusi pirmąją filmo dalį.

Sh.Maguire sakė, kad nors trilogijos užbaigimas ir užtruko ilgai, nebuvo nė minties pakeisti pagrindinę heroję įkūnijančią aktorę.

„Be Renee tiesiog nebus Bridžitos“, – sakė ji.

Šią mintį pakartojo ir prodiuseris Ericas Fellneris: „Renee yra geriausia mūsų laikų komikė. Be to, ji – nuostabi aktorė.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų