Londone gyvenantis atlikėjas Mantas Vygantas įspėja: sukčiai bando pasinaudoti jo vardu, jau yra nukentėjusių

Žinomas Londono lietuvis bei atlikėjas Mantas Vygantas šeštadienio vakarą socialiniuose tinkluose pasidalijo nemalonia žinia – sukčiai bando pasinaudoti jo vardu.

7

Mantas į savo „Facebook“ sekėjus kreipėsi su prašymu.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Londone gyvenantis atlikėjas Mantas Vygantas įspėja: sukčiai bando pasinaudoti jo vardu, jau yra nukentėjusių

Žinomas vyras socialiniame tinkle pasidalijo netikros jo vardu sukurtos anketos nuotraukomis bei trumpai parašė:

„Dėmesio! Mielieji, papuoliau į nesmagią situaciją. Kažkas susikūrė „Facebook“ mano vardu. Prašysiu jūsų, raportuokite netikrą anketą, kad užkirsti kelią nesąmonėms. Ignoruokite žinutes apie laimėjimus ir kažkokių anketų pildymus. Ačiū“, – rašė Mantas.

Kaip matoma Manto pasidalintose nuotraukose, sukčiai atlikėjo vardu bandė pasinaudoti rengdami konkursus ir siūlydami piniginius prizus.

Naujienų portalui tv3.lt M. Vygantas pasakojo, kad pirmiausia tokia situacija nutiko su jo oficialiu atlikėjo puslapiu. 

„Gavau žinutę nuo vienos moters sekėjos, kad ji džiaugiasi, kad laimėjo kažkokį prizą. Atsakiau nustebęs, kokį? Tuomet ji atsiuntė nuotrauką, kad gavo komentarą mano vardu, jog sveikiname laimėjus. Tada prasidėjo tokiu pačių žinučių bumas iš kitų žmonių su klausimais, ar tikrai laimėjo prizus, ir ar reikia pildyti kažkokius duomenis“, – pasakojo jis.

Negana to, kaip sakė atlikėjas, atsirado jau ir nukentėjusių – kai kurie žmonės apsimetėliams pateikė savo duomenis. 

Ypatingai situaciją atlikėjui kelia nerimą dėl to, jog nepaisant to, kad Manto sekėjai minėtą anketą stengiasi blokuoti, gauna atsakymą iš „Facebook“ su atsakymu, kad pagrindo jos blokuoti nėra reikalo – anketa atitinka visus standartus. 

M. Vygantas teigė, kad visa tai ir taip painią situaciją tik dar apsunkina, o netikras puslapis jo vardu „Facebook“, pasirodo, jau sukurtas nuo 2020 metų galo. Taip pat, anot atlikėjo, tekstai, kurie yra publikuojami apsišaukėlio anketoje, yra išversti „Google“ vertėjo pagalba, sakinio struktūra nėra lietuviška. 

Apie situaciją Mantas pranešė savo asmeniniame profilyje (įrašas apačioje), o jo tikrąjį atlikėjo profilį galite rasti čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų