Liveta Kazlauskienė ledams su triušių kepenėlėmis šaukė „bravo“

„To tikrai nesitikėjau. Eksperimentai virtuvėje šefams dažnai pavyksta, bet kad viskas baigtųsi taip sėkmingai!“, - su šypsena kalbėjo žinomas Lietuvos fotomenininkas ir muzikantas Rolandas Vilkauskas – Pripsas, apsilankęs Kauno viešbučio „Daugirdas“ vasaros terasos atidaryme.

77

Taip jis atsiliepė apie vyriausiojo virėjo Artūro Januškevičiaus šedevrą – karamelizuotų triušio kepenėlių ir šokolado ledus, pagardintus mėtų šerbetu bei naminiu braškių džemu.

(77 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomi žmonės ledams su triušių kepenėlėmis šaukė „bravo“

Aplodismentų netikėtam sprendimui negailėjo ir gurmaniškoje vakarienėje, kurią inicijavo žurnalas „Geras skonis“, dalyvavusi Viktorija Mauručaitė, Artūras Butkevičius, Viktorija Vaičaitė, grupės „16 Hz“ nariai, Gediminas Juodeika, Neringa Mažeikienė, Rigonda Užpalevičienė, krepšininkas Giedrius Gustas su žmona Dovile, Liveta ir Petras Kazlauskai bei kiti.

„Iš pradžių neišdrįsau paragauti deserto, bet greta sėdėjusieji įkalbėjo. Ir... buvo nuostabu!“, - neslėpė L. Kazlauskienė.

„Bravo“ – tokie šūksniai girdėjosi ne nuo vieno staliuko, kuomet, pasibaigus puotai, svečiams prisistatė „Daugirdo“ virtuvės meistrų komanda.

REKLAMA

Kadangi šįmet Kauno senamiestyje esančio viešbučio terasa bus gurmaniška, ruošiant jos meniu iš šefų laukta netikėtų ir ypatingų sprendimų.

„Desertą siūliau kurti iš antienos, bet Artūro idėja dėl triušio kepenėlių ir ledų derinio manąją nugalėjo“, - sakė virtuvės šefė Janina Galubavičienė.

Vakaro metu svečiai vaišinti sūdyta parūkyta antienos filė ąžuolo dūmuose, „grill“ ridikėliais, svieste kepintais juodaisiais lęšiais, rūkyta fritata, triušienos ir antienos kremais, riebiųjų žąsų kepenėlių puta, sausai brandintos jautienos mentės didkepsniu bei daugybe kitų valgių gamybos žinovų paruoštų sprendimų.

Jau trejus metus viešbučio „Daugirdas“ vasaros terasa kviečia ragauti teminius patiekalus. Pirmaisiais metais dauguma į jos meniu įtrauktų patiekalų bei gėrimų buvo pagardinti levandomis. Pernai didžiausias dėmesys skirtas gaiviam igredientui – apelsinui. O šįmet ji lauks tikrų gurmanų, vertinančių ir neįprastus spredimus naudojant triušieną, antieną ar jautieną.

„Pasitinkant naujausią žurnalo numerį bei artėjančią vasarą, „Gero skonio“ klubas kvietė į renginių, organizuojamų balandžio–gegužės mėnesiais Palangoje, Vilniuje ir Kaune, ciklą. Šįkart užsukome į „Daugirdo“ terasą ir prisidėjome prie jos atidarymo šventės“, - sakė žurnalo „Geras skonis“ vyr. redaktorė Rasa Ščeponienė.

Anot jos, leidinys jau daugelį metų bendradarbiauja su geriausiais Lietuvos restoranais, maisto ir gėrimų žinovais, gamintojais bei importuotojais, nes nuolat seka naujienas ir siekia jomis pasidalyti su kiekvienu, neabejingu skaniam, kokybiškam maistui bei vartojimo kultūrai.


Rašyti komentarą...
L
LINAS
2017-05-26 11:50:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai bobulei svarbu iseiti i viesuma .Ji gali ir zviegti , kad tik pasireklamuoti.Kita karta duokit jai s..da tat gal kaukti prades
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų