Liveta Kazlauskienė apie asmeninį Kalėdų senelį: jis išpildo visus mano norus

„Panašų Kalėdų senelio kostiumą esu vilkėjęs tik prieš 40 metų! Tuomet pažįstami paprašė, kad vaikams darželyje išdalinčiau dovanėles“, - pasakojo dainininkas Petras Kazlauskas, netikėtai pasipuošęs visame pasaulyje gerai atpažįstamu drabužiu ir taip pasveikinęs Kaune, sporto ir sveikatingumo centre „VS – Fitness“ vykusio „Activus dvejetų turnyro“ dalyvius.

85

Prisimindamas savo pirmąjį tiek vaikų, suaugusiųjų mėgstamo personažo vaidmenį, atlikėjas patikino – tuomet viskas buvo kitaip: nuo jaudulio buvo labai karšta, teko nepatogiai jaustis dėl per trumpo rūbo ir per liauno balso.

(85 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liveta Kazlauskienė apie asmeninį Kalėdų senelį: jis išpildo visus mano norus

„Šįkart viskas buvo kitaip! Jei tik kas kviestų, mielai padirbėčiau Kalėdų seneliu – pasiklausyčiau dainelių, eilėraštukų, dovanėles padalinčiau“, - patikino žinomas dainininkas.

P.Kazlauskas pasakojo niekuomet neauginęs barzdos ir ūsų, nes tai nepatinka žmonai Livetai. Ilgiausias laiko tarpas, kuomet jis nesiskuto, tetruko keturias paras.

„Šis Kalėdų senelis labai dosnus – išpildo visus mano norus!“, - su šypsena sakė Liveta Kazlauskienė, apkabindama neatpažįstamu tapusį savo vyrą.

Raudonuoju kostiumą kartą gyvenime teko vilkėti ir žinomam šokėjui Sauliui Skambinui. Tuomet jo sūnui Majui tebuvo treji. Mažylio tėtis ypač kruopščiai stengėsi tapti neatpažįstamu, bet staigmena nepavyko.

„Maskuotė tikrai buvo ideali. Įeinu pro duris, nespėju nė žodžio ištarti, o Majus man sako „Labas, tėti“. Taip ir likau apstulbęs...“, - sakė S. Skambinas.

„Activus dvejetų turnyre“ tiek jis, tiek kiti žinomi kauniečiai galėjo patys sudalyvauti neilgoje teniso treniruotėje ir susipažinti su šia sporto šaka.

„Naudingas sportas. Net per trumpą laiką pagauni „kablį“ ir nori pradėti treniruotis“, - kalbėjo L. Kazlauskienė.

Tradiciniame teniso renginyje, kurį organizavo teniso klubas „LT setas”, per dvi dienas dalyvavo 48 sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų. Jiems išdalinti glėbiai vertingų dovanų – nuo poilsio Druskininkuose iki pasivažinėjimo savaitgalį prabangiu automobiliu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų