Linas Adomaitis parodė dukrelę: akį patraukė viena detalė

Gerai žinomas muzikos kūrėjas bei dainininkas Linas Adomaitis šiuo metu gyvena pačiomis gražiausiomis akimirkomis – jis visai neseniai ne tik atvėrė naujos studijos duris, bet taip pat sulaukė ir didžiausios gyvenime dovanos. Linas su žmona Irma visai neseniai susilaukė dukrelės.

29

Džiaugsmu viešai besidalijantis atlikėjas taip pat ne kartą savo žmonai skyrė itin jausmingus ir nuoširdžius žodžius.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Linas Adomaitis su žmona Irma džiaugiasi dukros gimimu

L. Adomaitis taip pat vis dažniausiai pasidalija ir mažosios nuotraukomis – jos sulaukia gausybės internautų dėmesio bei „patinka“ paspaudimų.

Tiesa, L. Adomaičiui pasidalijus dukros nuotrauka, internautai nenustojo girti mažosios plaukų – jie itin tamsūs ir vešlūs.

„Oho, kokia ilgaplaukė!“, „Labai gražios jūsų mažosios panelės kasos“, „Galima ir kaspinėlį jau rišti!“, - skelbė internautai.

„Jei kas nors siūlytų dabar nuostabiausią kelionę į kokią gražiausią pasaulio šalį, kur viskas įskaičiuota, kur tau nereikia ieškot malonumų, nes jie patys tave susiranda – atsakyčiau, kad man nebūtina keliauti į gražiausią pasaulio šalį, nes šią akimirką aš laikau visą pasaulį savo rankose! Draugai, kai laikau vos 24 valandų amžiaus žmogų... Ir tas žmogus – tai mudviejų su žmona ir Dievo bendradarbiavimo rezultatas (beje, dar toks gražus rezultatas gavosi) – suvokiu, kad gerai renkamės bendradarbius“, – skelbė L. Adomaitis.

Primename, kad dukros jie susilaukė beveik prieš savaitę. Tąkart jis skyrė jausmingus žodžius žmonai.

„Aš labai didžiuojuosi savo mylima moterim, Ji vakar man įteikė didžiausią gyvenimo dovaną ir tuo pačiu – patį mažiausią pasaulyje žmogų, kokį kada nors esu laikęs rankose. Vakar Irma Adomaitiene padovanojo man nuostabią dukrytę, – rašė jis. – Tą akimirką, kai paėmiau mūsų dukrytę į rankas, realiai pajutau, kas yra amžinybė ir didžiausia kada nors jausta meilė. Laikydamas šį mažutį žmogutį rankose supratau, kad nemiegosiu visą naktį, po to dar kitą, ir žinau, kad tokių bemiegių naktų bus daug daugiau.“

REKLAMA

Linas prisipažino, kad netveria džiaugsmu, o motina tapusi Irma yra labai laiminga ir po gimdymo jaučiasi gerai. Jis tikino besididžiuojantis savo žmona, kad ji taip gražiai perėjo sudėtingą nėštumo laikotarpį. Už trečio asmens atsiradimą šeimoje jis dėkoja Dievui.

„Prisipažinsiu: verkiu, nes tikras džiaugsmas visuomet turi ašaras. Kai svajoji ir kažko ilgai lauki – gavimo džiaugsmas yra neišmatuojamas, jis yra gilus, beribis. Tik tada prasmė įgauna savo formą“, – tikino žinomas atlikėjas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų