„Lietuvos talentų“ scenoje bandys sukurti stebuklą: viskas žiūrovų rankose

Jau šį vakarą TV3 televizijos žiūrovai bus kviečiami žiūrėti projektą „Lietuvos talentai“. Tai pirmasis tiesioginis pusfinalis, kuriame susirungs pirmąjį etapą įveikę dalyviai. Visi jie – jau sužinoję, ko reikia norint sužavėti teisėjus. Ar pavyks sužavėti ir žiūrovus?

8

Pirmame tiesioginiame pusfinalyje pasirodys Ilija Zinevich, „MeGusta V-Team“, Kamilė Karpalovaitė, broliai Kazakovai „Modus dance banda“, „Gamers“ šokių studijos šokėjas Rokas Liupševičius, Arianas Eismontas ir Milena Sprainytė, Anton Lavrentjev, Deimantas Bražiūnas, Aušra Gakaitė ir Jonas Jackevičius, Karolis Šileika, „Diamonds show“. Visi dalyviai turėjo paruošti naujus pasirodymus, todėl žiūrovų ir teisėjų laukia staigmenų kupinas vakaras.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prikaustantis 12-metės pasirodymas „Lietuvos talentuose“: nusilenkė net scenos grandas

Kurie dalyviai yra verti keliauti į projekto finalą, spręs žiūrovai. Būtent jie balsuos, kas yra vertas pasirodyti išsvajotame finale ir kovoti dėl 10 tūkstančių eurų. Kiekvienas balsas yra labai svarbus, todėl visi raginami kuo aktyviau palaikyti savo favoritus. Daugiausiai žiūrovų balsų surinkęs dalyvis keliaus tiesiai į projekto finalą. Kiti du stos prieš teisėjų teismą. Teisėjai nuspręs, kuris iš dviejų dalyvių yra vertesnis keliauti į galutinę šou kovą.

Tiesioginiam pusfinaliui besiruošiančios „Diamonds show“ merginos scenoje dar kartą bandys sukurti stebuklą. Gimnastės tikina, kad grįžti į šį projektą labai gera. Pasak merginų, dalyvavimas „Lietuvos talentuose“ priverčia tobulėti ir neieškoti lengvų kelių. Tam, kad pasirodytų kaip įmanoma geriau, šokėjos labai daug repetuoja ir ruošiasi.

„Diamonds show“ net negali pasakyti, kiek laiko sugaišta repetuodamos ir sakydamos viena kitai, ką dar reikėtų patobulinti. Tai užima valandų valandas. Žvelgiat į jas šokant, atrodo, kad viskas yra labai paprasta, klaidų merginos tiesiog nedaro.

„Visas menas yra ne padaryti savo darbą ir išeiti. Didžiausias menas – užmaskuoti kažkieno padarytą klaidą, dirbti kartu kaip komanda. Čia yra pagrindinis dalykas“, – įsitikinusios šokėjos.

REKLAMA

Panašu, kad šokėjų paslaptis išaiškėjo. Jei merginos ir padaro klaidų, moka jas puikiai užmaskuoti ir nepasimesti scenoje. Atrankų metu teisėjai negailėjo „Diamonds show“ komplimentų ir gyrė merginas kaip įmanydami. „Tobula“, – sakė Ineta.

„Labai gražu, elegantiška, švaru, melodinga ir plastiška“, – sakė Marijonas ir nubėgo pas merginas į sceną. „Labai smagu daryti tai, kas tau patinka. Bet dar smagiau, kai patinka ir kitiems į tave žiūrėti“, – sako šokėjos.

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. Per TV3 televiziją.


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2019-04-21 12:15:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palaikome Diamonds show ,jos vertos laimėti!!!
Atsakyti
0

D
Diana
2019-04-21 14:34:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sekmes,merginos!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų