„Lietuvos talentai. Supervaikai“ finalas su virtualiais žiūrovais studijoje: kas vertas 10 tūkst. eurų.?

Jau šį sekmadienį – pirmasis tiesiogiai transliuojamas projekto „Lietuvos talentai. Supervaikai“ finalas. Jo metu savo talentus demonstruos teisėjų atrankas įveikę dalyviai. Visi jie aktyviai repetuoja ir ruošiasi ypatingai svarbiai kovai, rašoma prnaešime spaudai.

9

Talentingieji Lietuvos vaikai scenoje rodys naujus pasirodymus tam, kad dar kartą galėtų pelnyti tiek teisėjų, tiek žiūrovų meilę. Ilgos valandos repeticijų salėje, jaudulys ir nesuvaidinta kova tiesioginiame eteryje. Stengtis yra dėl ko – šou prizas 10 tūkst. eurų.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Lietuvos talentai. Supervaikai“

Pirmame pusfinalyje pasirodys Gabrielė Pareščiūtė, Kotryna Čerkauskaitė, Paulius Rimeikis, Lukrecija Šiaulytė, Motiejus Dudnikas, Perla Burneikytė, Tėja Krisiulevičiūtė ir Deimantė Gelažauskaitė, Miglė Miknevičiūtė, Julija Jevtušenkaitė, Sandra Jadeškaitė, Kristina Bujanauskaitė, Barbora Cirtautaitė.

Tiesiogiai transliuojamus finalus stebės virtuali palaikymo komanda – TV žiūrovai iš savo namų. Talentų palaikymo komandos galės tiesiogiai dalyvauti pasirodyme, o tai, kaip jie serga už savo dalyvius, matys visa Lietuva. Ypatingas technologinis sprendimas leis būnant saugiai namuose „atsidurti“ filmavimo salėje, tiesiai už projekto teisėjų.

„Dėl visame pasaulyje ir Lietuvoje susiklosčiusios situacijos, salė bus užpildyta virtualiais žiūrovais. Tokia mūsų projekto naujovė, iššūkis, su kuriuo susidūrėme koronaviruso metu. Laukia ypatinga patirtis televizijos žiūrovams, teisėjams, dalyviams ir projekto rengėjams“, – sako „Lietuvos talentai. Supervaikai“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Šou rengėjai ragina palaikymo komandas pasiruošti taip, kaip jie eitų stebėti dalyvių pasirodymų į TV studiją. Galima pasidaryti plakatus, pasipuošti vienodais marškinėliais, išsipiešti veidus ar pasirūpinti kita fanų atributika. „Tiesioginių transliacijų metu į studiją netilpdavo visos palaikymo komandos. O dabar tapti virtualiu žiūrovu galės tapti kaimynai, tetos, dėdės, draugai, tėvai, seneliai... Virtuali erdvė beribė“, – sako S. Urbonavičius-Samas.

Pirmajame tiesiogiai transliuojamame finale pasirodys dvylika teisėjų atrankas įveikusių dalyvių. Į superfinalą pateks keturi iš jų. Trys pirmosios vietos, pelniusios daugiausiai žiūrovų balsų, be kovos keliaus į superfinalą. Ketvirtą ir penktą vietas užėmę dalyviai stos prieš teisėjus. Jie balsuodami nuspręs, kas turi keliauti toliau, į superfinalą.

„Lietuvos talentai. Supervaikai“ kūrybinė komanda filmavimo metu imsis visų saugumo priemonių. Šou rengėjai pasirūpins teisėjų, dalyvių ir kūrybinės komandos saugumo priemonėmis.

Teisėjai vienas nuo kito sėdės reikiamu atstumu. Kiekvienam dalyviui ir jį lydinčiam asmeniui bus matuojama temperatūra, visur stovės dezinfekcinis skystis. Jei kažkas namuose pamirš apsaugines kaukes ir pirštines, jomis taip pat bus pasirūpinta. Asistentai turės instrukcijas, pagal kurias turės palydėti ir išlydėti dalyvį nuo scenos. Visą tai vyks tam, kad būtų išvengta dalyvių susitikimo.

REKLAMA

„Repeticijos vyks griežtai suskirstytu laiku, jose negalės dalyvauti stebintys dalyviai. Kiekvienas turės specialiai jam skirta individualią vietą užkulisiuose, kur lauks iš anksto paruošti drabužiai. Grimu ir šukuosenomis vaikai turės pasirūpinti patys, vizažo meistrai padės pasiruošti tik išskirtiniu atveju. Kolektyvų pasirodymai bus nufilmuoti iš anksto, gryname ore. Imsimės visų priemonių, kurios užtikrins visos komandos saugumą“, – sako S. Urbonavičius-Samas.

Pirmasis „Lietuvos talentai. Supervaikai“ finalas jau sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
K
Kamilija
2020-05-17 15:03:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Adrija turi laimėti, tai tikras talentas
Atsakyti
0

L
Liepa
2020-05-17 18:23:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jos nepamatysime šįvakar. Laukiame labai naujos Adrijos dainos!!! Mes už tave mieloji švelnioji mergaite!!!!!!!!!!!
Atsakyti
0

L
Laura
2020-05-17 18:30:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Adrija labai talentinga mergaitė. Tik ji verta prizo. Sėkmės mažutei!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų