tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
21
Lietuvos ir Latvijos pirmosios ponios susitiko Kaune

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė kartu su Lietuvoje viešinčia Latvijos pirmąja ponia Andra Levite penktadienį lankėsi LSMU Kauno klinikų Neonatologijos klinikoje.

21

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė kartu su Lietuvoje viešinčia Latvijos pirmąja ponia Andra Levite penktadienį lankėsi LSMU Kauno klinikų Neonatologijos klinikoje.

REKLAMA

Diana Nausėdienė vilkėjo kelius dengiančią raštuotą suknelę trijų ketvirčių rankovėmis, riešą papuošė masyvia apyranke.

A. Levite vizitui Kaune rinkosi juodų plačių kelnių, marškinių ir raudono švarkelio ansamblį.

Abi moterys teikė pirmenybę šviesios spalvos lauko aprangai.

Diana vilkėjo ilgą, į apačią platėjantį paltą su dailiais apykaklės atvartais, Latvijos pirmoji ponia rinkosi klasikinio kirpimo, baltos spalvos paltą, puoštą dviejų eilių sagomis.

Pirmosios ponios domėjosi čia teikiamomis neonatologijos paslaugomis ir skubia specializuota pagalba sergantiems bei neišnešiotiems naujagimiams, apžiūrėjo įstaigos turimą modernią techniką, bendravo su klinikos medikais ir medicinos darbuotojais, domėjosi naujagimių būkle ir gydymo procesu.

REKLAMA

D. Nausėdienei ir A. Levitei buvo pristatytas 2016 m. klinikoje atidarytas pirmasis Lietuvoje Donorinio motinos pieno bankas. Klinikos medikai pirmąsias ponias supažindino su personalo idėjomis ir planais, kaip plėsti šio banko resursus, tobulinti jo saugojimo sąlygas bei ilginti galiojimo laiką.

REKLAMA

„Labai džiaugiuosi, jog profesionalių ir atsidavusių medikų ir medicinos darbuotojų dėka galime didžiuotis pirmaujančiu rodikliu tarp Europos Sąjungos valstybių: Lietuvoje naujagimių ir kūdikių mirtingumas yra vienas mažiausių. Tokį rezultatą pasiekėme pasiaukojamu ir nuoširdžiu specialistų darbu, tvariomis valstybės investicijomis į mokslo pažangą, modernius diagnostikos ir gydymo metodus. Valstybė, kuri rūpinasi pažeidžiamiausiais savo piliečiais, turi ateitį“, – pabrėžė D. Nausėdienė.

D. Nausėdienė ir A. Levitė penktadienį taip pat lankėsi Pažaislio vienuolyno komplekse, Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje ir Ukrainos šiuolaikinio meno trienalėje „Ukrainian Cross-Section 2022. UKRAINE! UNMUTED“.

Ir kaip visada lietuviams įtikti neina,viskas blogai,tai per stora,tai batai ne tie.Gal pažiūrėkite kiekvienas į save modeliai.Labai graži mūsų ponia
Ką kalbėt su tokia liaudim kalbėt apie politiką,jei apie skudurus šneka abi elegantiškos,tik figūros skiriasi,o tai rūbui turi didele įtaką
Lietuvos pirmoji ponia labai graži ir apranga, ir spinduliuoja šilumą ir grožį vidinį. Kiek bus tų mados ekspertų,tiek ir nuomonių. Svarbiausia tame rūbe gerai,išdidžiai turi jaustis JI pati,tada ir į žmones ji eis pasitempusi ir išdidžiai nešdama Lietuvos vardą. Laimės ir sėkmės ponia Diana.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų