Lietuvos atlikėjų koncertų populiarumas neslūgsta – bilietai graibstomi ir į M. Mikutavičiaus koncertus

Šiemet įsisukusi Lietuvos atlikėjų koncertų didžiosiose Lietuvos arenose karuselė nenustoja suktis. Šalies atlikėjai jau įrodė, jog ir jie, kaip ir ryškiausios užsienio muzikos žvaigždės, gali surinkti tūkstančius žiūrovų talpinančias sales ir parduoti bilietus, kurių vidutinė kaina sukasi apie 100 litų. Panašu, jog dar vienu sėkmingu šios koncertinės karuselės pavyzdžiu netrukus taps svajonių jaunikiu vis dar tituluojamas Marijonas Mikutavičius.

Likus kone pusei mėnesio iki jo koncerto Kaune ir dar daugiau iki atlikėjo koncerto Vilniuje, į juos jau parduoti daugiau nei trys ketvirtadaliai (apie 85 proc.) visų šiuo metu pardavime esančių bilietų.

„Kai į didžiuosius koncertinius turus išsiruošė pirmieji Lietuvos atlikėjai ne daug kas tikėjo tokia Lietuvos atlikėjų turo sėkme. Koncertai parodė, jog daugelis klydo. Ledai buvo pralaužti, todėl vis daugiau mūsų muzikantų – tiek šiandieninių, tiek iš naujo susibūrusių – ryžtasi tokiai avantiūrai. Kol kas jie neprašauna pro šalį. Netrukus didžiausiose šalies arenose vyksiantys Marijono Mikutavičiaus koncertai taip pat rodo, jog šalies atlikėjų koncertų populiarumas neslūgsta“, – sako bendrovės „Tiketa“ vadovas Andrius Žiauberis.

REKLAMA

„Marijonas Mikutavičius nėra iš tų atlikėjų, kurį dažnai išvysi koncertuojantį vienoje ar kitoje Lietuvos scenoje. Kiek kartų atlikėjas koncertavo šiemet, būtų galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Jis tarsi kaupėsi, rengėsi metų pabaigoje vyksiančiam koncertiniam turui, kuriame žiūrovams ne tik dovanos iki skausmo pažįstamus, bet ir naujausius savo kūrinius. Tarp jų ir naujausią savo hitą „Balintos sienos“, sėkmingai debiutavusį radijo stočių eteryje ir kopiantį į topų viršų“, – sako koncerto organizatoriai.

Lapkričio pabaigoje atlikėjas pradėjo savo koncertinį turą koncertu Šiaulių arenoje, o jau netrukus džiugins Kauno ir Vilniaus melomanus. M. Mikutavičiaus koncertas „Garsiai! Jautriai! Galingai!” Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks gruodžio 21 d., o sostinės „Siemens“ arenoje – gruodžio 28 d.

Bilietus į žvaigždės koncertus Kaune ir Vilniuje platina „Tiketa“.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų