Lietuvės leidžia, užsienietės neduoda: kas nešioja garsenybių rankines?

Šią savaitę socialiniuose tinkluose užvirė arši diskusija dėl rankinių. Tik šį kartą diskutuota ne dėl spalvų, formų įvairovės, o dėl to, kas savo rankinę turėtų nešiotis. Tikriausiai kiekvienas yra užfiksavęs vaizdą, kaip džentelmeniškas jaunuolis neša savo draugės, mylimosios ar žmonos rankinę. Vis dėlto etikos, stiliaus, mados ekspertai vieningai raukosi, nes toks poelgis neatspindi vyriškio geros širdies, o skonio neturėjimą.

45

Būtent dėl šios temos žodžiais pliekėsi ir šalies pramogų atstovai, dažnam taip ir nenusprendus, kaip tokioje situacijoje reiktų reaguoti. Nusijuokti? Papurkštauti? Pabarti?

„Tai nėra nusikaltimas, bet neįprastas veiksmas“, - sako lektorius, konsultantas, žurnalistas Giedrius Drukteinis. Pasak jo, moterys ilgus metus kovojo, kad būtų pripažintos lygiomis su vyrais, todėl kylančios bangos neretai įgauna feministinių atspalvių.

(45 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Kas nešioja garsiausių pasaulyje moterų rankines?

„Feministinis judėjimas yra nukreiptas parodyti, kad moterys yra fiziškai lygios, gali rūkyti, keiktis, automobilius vairuoti, į kosmosą skristi, ledo ritulį žaisti. Viskas su tuo yra gerai, vyrai jūsų teises pripažįsta, tačiau šis galantiškumo veiksmas, kuris nuo pat seniausių laikų yra įtrauktas į etikos kodeksą, yra skirtas pabrėžti moters fizinį silpnumą. Visos manieros buvo skirtos padėti moteriai, parodyti, kad jos yra silpnesnės, tad šiais laikais tokie veiksmai yra įžeidūs“, - nuodugniai situaciją nagrinėja G. Drukteinis.

REKLAMA

Kaip pritaria specialistas, tokia situacija užsiutino itin feministiškai nusiteikusias moteris ir parodė, kad, nors vyras gali būti galantiškas, jis gyvena pagal senovines normas, tradicijas, vertybes.

„Pridėkime tai, kad čia sužaidžia ir nevyriškumo aspektas. Vieni vyrai pabėga prieš užpuolikų gaują, o kiti, moteriai pasilenkus pasitaisyti batelį, palaiko jos rankinę. Bet tik šiuo atveju galima palaikyti moters rankinę, nes tai tikrai nėra vyriškas veiksmas“, - mąsto žymus šalies vyras, pabrėžęs, kad moterys rankinėse nešioja daug asmeninių daiktų, higienos priemonių, tad apie prašymą panešti rankinę turėtų gerai pagalvoti ir pačios.

Vis dėlto ši situacija nėra išskirtinė tik Lietuvoje. Į paparacių akiratį pateko ir garsiausios pasaulyje moterys, kurioms būtent tą akimirką rankinę nešė jų mylimieji. Visgi tai yra labai reti atvejai, nes gausioje galerijoje išvysite, kad garsios gražuolės savo rankinių neduoda net apsauginiams, jos nepaleidžia net tuomet, kai tikrai trūksta rankų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų