• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kartais mums, lietuviams, atrodo, kad apie savo gimtąją šalį žinome viską ir jau niekas nebegalėtų mūsų nustebinti. Tačiau kuo stebėtis, yra visuomet yra – būtent tuo kas kartą gali įsitikinti TV3 laidos „Sveiki atvykę“ žiūrovai.

18

Kartais mums, lietuviams, atrodo, kad apie savo gimtąją šalį žinome viską ir jau niekas nebegalėtų mūsų nustebinti. Tačiau kuo stebėtis, yra visuomet yra – būtent tuo kas kartą gali įsitikinti TV3 laidos „Sveiki atvykę“ žiūrovai.

REKLAMA

Šį sezoną jie kviečiami stebėti keliones po Lietuvą su vis skirtingos tautybės laidos herojais, kurie mūsų šalį pamilo dėl įvairiausių priežasčių. O ką apie Lietuvą galvoja dar viena herojė – Noella iš Kenijos – išvysime jau šį sekmadienį.

„Aš sieju savo ateitį su Lietuva“, – sakys moteris, atvykusi studijuoti į Vytauto Didžiojo universitetą ir pasilikusi gyventi Kaune. 

31 metų afrikietei Lietuva labai patinka: ir gamta, ir žmonės, ir miestai, kurių ji jau aplankė ne vieną. Na, o didžiausia jos svajonė – sukurti šeimą ir ištekėti už ūkininko!

REKLAMA
REKLAMA

„Jei yra koks ūkininkas, kuris norėtų afrikietės žmonos, tegul skambina“, – juoksis laidoje ji. 

Kol šeima nesukurta, Noella laisvą nuo darbo laiką išnaudoja kurdama siužetus savo „YouTube“ kanalui „Noella in life“.

REKLAMA

Čia ji ne tik dalijasi gyvenimo Lietuvoje įžvalgomis, bet yra ir tarsi mūsų šalies ambasadorė.

„Daugelis nežino, kad iš viso tokia šalis egzistuoja“, – pripažins laidoje Noella. 

O šį sekmadienį ji kartu su laidos vedėja Rūta Lukoševičiūte-Daudiene leisis tyrinėti Skuodo.

Įdomiausia, kad nei Noella, nei Rūta Skuode dar nėra buvusios, tad ši kelionė joms taps tikru atradimu.

„Lietuva prasideda nuo Skuodas“, – lietuviškai stengsis kalbėti Noella.

Kaip paaiškės laidoje, ši frazė – išties ne iš piršto laužta.

Pasirodo, kad iš tiesų pirmoji Lietuvos gyvenvietė, paminėta rašytiniuose šaltiniuose, buvo Apuolė, esanti Skuodo rajone. 

REKLAMA
REKLAMA

Didžiulės naujienos sulauks ir tie, kurie galvoja, kad didžiausias Lietuvoje akmuo yra Anykščių rajone esantis Puntukas.

„Pasirodo, tai – Puokės arba Barstyčių akmuo, ant kurio galima užlipti. Tą ir padarėme, nors, tiesą sakant, iššūkis, bent jau man, buvo nemenkas“, – juoksis Rūta ir kvies visus pamatyti akmenį, kuris nepelnytai nukeliavęs „į antrą planą“. 

Na, o Skuodo krašto muziejuje, abi moterys sužinos dar vieną įdomų faktą.

Paaiškės, kad Skuodas yra motobolo gimtinė! Ir, kas smagiausia, kad ši sporto šaka čia karaliauja iki šiol.   Apsilankyti Skuodo krašte ir nenuvykti į Akmenų sostinę Mosėdį, būtų tiesiog nuodėmė!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Čia esančiame Vaclovo Into muziejuje gerokai nustebsite pamatę ne tik mums įprastus pilkus akmenis, bet ir tuos, kurie randami... žmogaus kūne.

Mėgstantieji aktyvias pramogas šį sekmadienį turės galimybę stebėti ir robinzono Lino Samaškos kelionę irklente Bartuvos upeliu, vedančiu į Skuodą.

Ar tai bus plaukimas su kliūtimis, ar kaip tik – savotiškos atostogos ant vandens – sužinosite jau šį sekmadienį. 

Ar pavyks Noellai ir Rūtai įveikti Lino duotas užduotis? Kodėl laidos gale Linas pateks į... Latviją? Ar gali paprastas žmogus pastatyti varpinę, o budelis būti geras? 

Visi atsakymai – laidoje „Sveiki atvykę“, šį sekmadienį, 9 val. ryto per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų