• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau šį sekmadienį prasideda naujasis TV3 laidos „Sveiki atvykę“ sezonas, kuriame žiūrovų laukia daugybė malonių naujienų.

10

Jau šį sekmadienį prasideda naujasis TV3 laidos „Sveiki atvykę“ sezonas, kuriame žiūrovų laukia daugybė malonių naujienų.

REKLAMA

Ne tik sužinosime, kaip mūsų šalį mato Lietuvoje gyvenantys užsieniečiai, bet ir būsime pakviesti ekstremalioms kelionėms, kuriomis rūpinsis „Robinzonas“ Linas Samaška.

Pirmoji laida, kurioje žiūrovų lauks pažintis su turku Ibra – jau netrukus.

„Tikiuosi, tu nevairuoji BMW?“ – šypsodamasis domėsis turkas Ibra, kai laidos vedėja Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė paprašys jo išvardinti dalykus, kurie jam Lietuvoje nepatinka. 

Pasirodo, kad tai yra būtent šios markės automobilių vairuotojai ir žiema.

Visa kita 5 metus Lietuvoje gyvenantis turkas tiesiog dievina. 

„Miestai – labai švarūs, viskas žalia, daug galimybių. O žmonės yra labai svetingi ir myli užsieniečius – su manimi gražiai elgiasi. Daug kur pabuvojęs galiu pasakyti, kad Lietuva – mano šalis“, – pasakoja Ibra.

REKLAMA
REKLAMA

Vyras laidoje atskleis, kad jo tikslas – aplankyti visas 60 Lietuvos savivaldybių.

Per penkerius gyvenimo Lietuvoje metus, jis pabuvojo jau 30-tyje! 

Beje, pats pirmasis miestas, į kurį turkas buvo nuvykęs – Rokiškis. Būtent čia pakvies apsilankyti ir pirmoji šio sezono laida 

REKLAMA

„Mane su Rokiškiu supažindino bičiulė. Ji man parodė pagrindinę gatvę, kurioje tąkart suskaičiavau... 5 žmones! Ankaroje, iš kurios aš esu kilęs, eidamas gatve tu turi šokti, ir nuolat suktis į kairę, ar dešinę vien tam, kad galėtum išlaviruoti tarp žmonių. O jų ten –apie 6-7 milijonus“, – pasakos jis.

Pirmiausiai Ibra Rūtai atskleis Rokiškio pavadinimo kilmę.

Pasirodo, kad jis kilo nuo kiek neprigirdėjusio medžiotojo, vardu Rokas.

Aplinkiniai jam šaukdavo „Rokai – kiškis!“, ir būtent taip gimė Rokiškio vardas. Legenda taps tikra naujiena ir laidos vedėjai Rūtai. 

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, tai – ne vienintelis kartas, kai Ibra nustebins Rūtą.

Anot laidos vedėjos, turkas Rokiškį pažįsta gal net geriau už bet kurį lietuvį.

Ibrai šiame Šiaurės Lietuvos mieste patinka viskas: ir vienintelė Lietuvoje tapytų langinių gatvė, ir suoliukai, skirti sėdėti... vienam žmogui, ir nepaprasto grožio Rokiškio dvaras, kuriame dabar įsikūręs Rokiškio krašto muziejus.

Ramiai, be įtampos ir skubos, turkas pasakos apie kiekvieną jam labiausiai patikusį objektą. O kartu – kvies pasimėgauti atradimais. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Rokiškyje apsilankys ir kultinio TV3 realybės šou „Robinzonai“ dalyvis L. Samaška.

Tiesa, kitaip nei laidos vedėja ir Ibra, jis į šį miestą keliaus dviračiu, Camino Lituano keliu.

Jo tikslas – įveikti šią Camino Lituano atkarpą nuo Biržų iki Rokiškio nė kiek nesimuliuojant. 

Kelionė dviračiu truks net dvi paras, per kurias Linas įveiks 93 kilometrus ir susidurs su nežinia kiek...uodų.

Net miegoti Linui teks ant lieptelio, visai prie pat vieno iš pakeliui esančių ežerų, mat pakrantėje uodai gels taip, kad nebus įmanoma išbūti nė minutės!

REKLAMA

Beje, diskomfortą kels ne tik uodai. Kelias kartais bus toks, kad Linas susimąstys, ar tikrai nepasiklydo... 

„Deja, mums čia“, – pamatęs Camino Lituano ženklą komentuos Linas ir, sukaupęs jėgas bei apsišarvavęs kantrybe, keliaus toliau. 

Laidos pabaigoje visi trys susitiks: įsimylėjęs Rokiškį turkas Ibra, nuolat besišypsanti laidos vedėja Rūta ir ekstremalių iššūkių guru – L. Samaška. 

Kokias užduotis ramiems keliautojams duos Linas ir ar Rūta su Ibra jas įveiks? Ką norintiems sekti Lino pavyzdžiu ir keliauti į Rokiškį dviračiu patars legendinis robinzonas? Kokias tris pagrindines lankytinas vietas Rokiškyje išskirs Rūta ir Ibra? 

Tą sužinosite jau šį sekmadienį.

 „Sveiki atvykę“ – sekmadieniais, 9 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų