Lenktynėse dėl „Oskaro“ į priekį išsiveržė „Didžioji skola“

Iki pastarojo savaitgalio pagrindiniais pretendentais laimėti geriausio filmo „Oskarą“ buvo laikomi filmai „Hju Glaso legenda“, „Dėmesio centre“ ir „Marsietis“. Tačiau sekmadienį viskas apvirto aukštyn kojom. Amerikos prodiuserių gildija (PGA – Producers Guild of America) geriausiu 2015-ųjų filmu paskelbė juostą „Didžioji skola“.

Daugiau nei 7000 narių turinti Amerikos prodiuserių gildija geriausius metų filmus išrenka tuo pačiu principu, kaip ir Kino Akademija, teikianti „Oskarus“: išdalindama savo nariams balsavimo biuletenius.

Per pastaruosius 26-erius metus (nuo 1990 m.) PGA ir Kino Akademijos nuomonės dėl geriausio metų filmo išsiskyrė tik septynis kartus. Paskutinį kartą tai įvyko 2007-ųjų pradžioje, kuomet PGA geriausia metų juosta paskelbė „Mažąją mis“ (Little Miss Sunshine), o geriausio filmo „Oskaru“ buvo apdovanoti „Infiltruoti“ (The Departed).

Ar tai reiškia, kad iki pastarojo savaitgalio šešėlyje buvusi „Didžioji skola“ nušluostys nosis savo konkurentams ir laimės geriausio praėjusių metų filmo „Oskarą“?

REKLAMA

O galbūt po aštuonerių metų pertraukos PGA ir Kino Akademijos narių nuomonės vėl išsiskirs? Laukti liko mėnuo – „Oskarų“ apdovanojimai bus išdalinti vasario 28 dieną. O kol kas turite puikią progą Lietuvos kino teatruose jau dabar pamatyti filmą „Didžioji skola“, galbūt laimėsiantį prestižiškiausią kino pasaulio apdovanojimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų