Legendinių „Louis Vuitton“ rankinių kolekcija – Lietuvoje

Ne vieną dešimtmetį „Louis Vuitton“ aukščiausios kokybės meistriškumas ir unikalus dizainas tirpdo mados ikonų ir garsenybių širdis visame pasaulyje. „Louis Vuitton“ mados namų istorija prasidėjo nuo dailių lagaminų, kurie patenkino žmonių poreikį keliauti patogiai ir stilingai, tačiau netrukus kompanija pasiūlė ir žavingas rankines, kurios iki šiol yra vienas trokštamiausių moterų aksesuarų, o vintage modelius medžioja netgi mados ekspertai.

Kompanijos įkūrėjas Louisas Vuittonas Malletieris gimė 1821 m. darbininkų šeimoje, Prancūzijos provincijoje. Kai jis buvo visai jaunas mirė mama, o tėvas susirado naują žmoną. Nuolatiniai pamotės užgauliojimai namuose trylikametį L. Vuittoną paskatino palikti gimtinę. Jis ryžosi kelionei į svajonių miestą – Paryžių. 400 km nuo gimtojo miesto iki Paryžiaus Louis įveikė pėsčiomis.

Padirbėjęs nemažai įvairiausių darbų jis apsistojo prie tuo metu itin populiaraus amato – medinių dėžių ir skrynių gamybos, kurios buvo naudojamos įvairių daiktų transportavimui. 1854 m. L. Vuittonas suprato, kad laikas atsidaryti nuosavas dirbtuves – parduotuvę, o dar po metų pirkėjams pristatė pirmąjį savo lagaminą. Netrukus šių lagaminų norėjo visas Paryžius, o tarp klientų buvo ir Napaleono Bonaparto žmona. Taip gimė legendiniai Paryžiaus mados namai „Louis Vuitton“, kurie išaugo į didelę tarptautinę kompaniją, skleidžiančią romantišką paryžietiška stilių po visą pasaulį.

REKLAMA

Rankinės, lagaminai ir kiti kelionių elementai iki šiol yra vieni pagrindinių kompanijos produktų. Nors kiekvieną sezoną pristatomi nauji jų modeliai, itin vertinami ir klasikiniai, pirmieji modeliai, kurių gerbėjos buvo ir yra žymiausios pasaulio moterys – viena jų aktorė Audrey Hepburn.

Apsipirkimų klubas Fashion Days pirmą kartą Lietuvoje savo klubo nariams liepos 4 d. pristatys prabangią „Louis Vuitton“ vintage rankinių kolekciją. Jos bus parduodamos tik tris dienas, bet spėjama, kad jau pirmą dieną bus išpirktos. Tai rodo kitose šalyse veikiančių Fashion Days klubų patirtis, kuomet buvo parduodama „Chanel“ rankinių vintage kolekcija. Atkreipiame dėmesį, kad tai vintage rankinės. Vintage tai – nenauji, bet originalūs, kokybiški ir stilingi daiktai. Šios „Louis Vuitton“ rankinės atkeliavusios iš madų šou bei stilingų, gal netgi garsių moterų spintų. Juk vintage daiktai tuo ir žavūs, kad juose slypi istorinės paslaptys. Džiaugiamės galėdami suteikti išskirtinę galimybę mūsų klubo nariams įsigyti šių išskirtinių ir visame pasaulyje vertinamų prekių.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų