Lažybininkai įvertino Donato Montvydo galimybę laimėti „Euroviziją“

Lažybų bendrovės Lietuvos atstovo Eurovizijos dainų konkurse Donato Montvydo prie favoritų nepriskiria.

53

„TopSport“ lietuviui prognozuoja 18-26 vietas, o „TonyBet“ - 16-18 vietas. „Unibet“ lažybininkai mano, kad Lietuva užims 24 vietą, „OlyBet“ numato 18-20 vietas. Pastaroji lažybų bendrovė, kaip ir antrojo pusfinalio metu, siūlo lažintis, ar D. Montvydas darydamas salto pargrius.

(53 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio dalyviai ir stulbinantys jų pasirodymai

D. Montvydas su daina „I've Been Waiting For This Night“ antrajame pusfinalyje ketvirtadienį atsidūrė tarp dešimties atlikėjų, kurie pateko į finalą. Pusfinalyje buvo 18 dalyvių. Kol nepasibaigs finalas, pusfinalių rezultatai neskelbiami.

Konkurso finale šeštadienį varžysis 26 atlikėjai, D. Montvydas pasirodys šešioliktas. Atlikėjų eiliškumą sudaro prodiuseriai, atsižvelgdami į dainų pobūdį.

D. Montvydas, prisistatantis Donny Montell scenos vardu, 2012 metais jau atstovavo Lietuvai Eurovizijoje, vykusioje Azerbaidžano sostinėje Baku. Tuomet jis pateko į finalą ir užėmė 14 vietą.

Po Eurovizijos pusfinalio D.Montvydas sakė išmokęs susitvarkyti su jauduliu, ir turintis daugiau patirties nei prieš ketverius metus. „Paskutiniais mėnesiais sunkiai dirbome, todėl esame gerai pasiruošę. Dariau tai dėl savo šalies, Lietuvos“, – žurnalistams sakė D. Montvydas.

Pernai Lietuvos atstovai Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos duetas Eurovizijos dainų konkurse užėmė 18 vietą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų