Lawrence vaidmens įtempto siužeto juostoje „Raudonasis žvirblis“ kaina: nuo dietų iki baleto pamokų

Šeštadienio vakarą TV3 eteryje – į šnipų pasaulį pakviesiančio pasinerti filmo „Raudonasis žvirblis“ premjera. Pavojingos operacijos, gyvybei grėsmę keliantys pavojai ir didžiulė aistra – visa tai susipins juostoje, kurios žvaigžde tapo aktorė Jennifer Lawrence.

Filmas kvies susimąstyti apie tai, jog net ir esant pavojingiausioms sąlygoms, dažnai už tokį stiprų jausmą kaip meilė, iš tiesų nėra nieko grėsmingiau.

„Raudonajame žvirblyje“ atskleidžiama Maskvos primos balerinos Dominykos istorija. Mergina patiria traumą ir su šokėjos karjera jai tenka atsisveikinti. Dominyka kreipiasi į dėdę pagalbos, tačiau nė nenutuokia, kad šis žingsnis pakeis jos visą gyvenimą…

Mergina ima priklausyti specialiai „Žvirblių mokyklai“, kurioje ruošiami negailestingi žudikai, Rusijos slaptieji agentai, kuriems už savo šalį nėra nieko svarbiau. Deja, jau pirmosios operacijos metu Dominyka paslysta ir susižavi tuo, kurio turėtų nekęsti – amerikiečiu CŽV agentu. Abu jie įsivelia į kruvinas misijas ir atsiduria kryžkelėje. Ką rinktis – meilę, ar likti ištikimiems savo darbui?

Juosta įspūdingu ne tik savo siužetu, bet ir žmonėmis, kurie prisidėjo prie „Raudonojo žvirblio“. Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo rašytojo Jasono Matthhews’o romaną, o jį pastatė režisierius Francis Lawrence’as. Jis režisavo ir tokias garsias juostas, kaip „Bado žaidynės“, „Aš esu legenda“, „Vanduo drambliams“ ir kt.

O kol iki filmo dar liko kelios akimirkos, pateikiame kelis faktus apie garsiosios J. Lawrence darbą „Raudonajame žvirblyje“:

1. Vaidmuo šioje aistrų kupinoje juostoje privertė J. Lawrence išeiti iš komforto zonos. Aktorei filmas priminė atvejį, kai 2014 metais internete slaptai buvo nutekintos nuotraukos, kuriose ji buvo apsinuoginusi. Tad nors iš pradžių ir abejojo, ar filme pasirodyti, vėliau aktorė teigė suvokusi, kad šįkart jaučiasi kur kas drąsiau, nes sprendimą kiek parodyti savo kūno, priėmė pati – niekas nebandė to nuspręsti už ją.

REKLAMA

2. Dėl šio vaidmens J. Lawrence teko net 3 mėnesius po 3 valandas kasdien lankyti baleto pamokas. Šiuo procesu ji nesimėgavo, ir nors balerinomis žavisi, vos suvaidinusi visose scenose, kuriose reikėjo šokti, puantus ji iškart išmetė į šiukšlių dėžę.

3. Kadangi J. Lawrence vaidino baleriną, ji dėl filmo turėjo atsikratyti ir kelių kilogramų svorio. Pasirodo, kad įprastai aktorė dietų niekuomet nesilaiko. Vietoje to, ji daugiau sportuoja, tačiau net ir gabalėliui picos niekuomet nebūdavo linkusi pasakyti „ne“. Šis vaidmuo buvo pirmasis, kuris privertė ją imtis dietos.

4. „Raudonasis žvirblis“ taip pat buvo pirmoji juosta, kurioje J. Lawrence laukė ir kitas iššūkis – jai teko kalbėti angliškai taip, tarsi turėtų rusišką akcentą. Aktorė neslėpė, kad būti pagrindine aktore yra ir taip sunku, o gavus tokią užduotį, situacija tapo netgi dar sunkesnė.

Įtraukianti ir lemiamų pasirinkimų kupina juosta „Raudonasis žvirblis“ – jau šį šeštadienį, 21.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
D
Daina
2021-05-03 22:19:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laba diena, įžeidžiantis filmas visoms slavėme ir possovietinėms moterims
Atsakyti
0

D
Daina L.
2021-05-03 22:21:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labas,
Įžeidžiantis filmas visoms slavėms ir possovietinėms moterima
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų