• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Neseniai teismo nutartį išgirdęs Laurynas Suodaitis (33 m.) pasidalijo jam ne itin malonia žinia – nors po šeimyninės dramos buvo nutarta, kad jis su sūnumi Laurynu praleis tiek pat laiko, kiek ir jo mama Viktorija Siegel (28 m.), vis tik šio sprendimo nėra paisoma.

Neseniai teismo nutartį išgirdęs Laurynas Suodaitis (33 m.) pasidalijo jam ne itin malonia žinia – nors po šeimyninės dramos buvo nutarta, kad jis su sūnumi Laurynu praleis tiek pat laiko, kiek ir jo mama Viktorija Siegel (28 m.), vis tik šio sprendimo nėra paisoma.

REKLAMA

Antradienį Laurynas Suodaitis nusivylęs kreipėsi į sekėjus ir pranešė, kad su sūnumi susitiks vos trims valandoms.

„Laukiu savo draugelio, grįžo keliauninkas iš Amerikos. Šiandien trumpas, trijų valandų susitikimas, nors teismas nusprendė kitaip. Pas mus yra Lietuvoje žmonių, viršesnių už įstatymus. Bet išsispręsim teisiškai... Įdomus faktas, kad teks dar pasitasyti. Sužinojau, kad mano sūnus, 8 mėnesius pieno neturėjęs, vėl mamos pienu maitinamas. Patikėkit, reikaliukai... Gaila tik vaiko, kad įsivelia į tokias nesąmonės...“ – antradienį sekėjams guodėsi L.Suodaitis.

„Jau buvau labai pasiilgęs, tad bent jau tas kelias valandas pamatyti. Bet viskas į priekį, viskas pozityviai“, – pridūrė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad prieš savaitę vyras socialiniuose tinkluose papasakojo apie teismo priimtą sprendimą dėl judviejų bendro vaiko priežiūros.

REKLAMA

„Tradiciškai antradienis man būna įdopmių įvykių diena, man šįkart jis be galo geras, nepaisant to, kad vakar plačiai visuomenei buvo paduota turinio apie mane. Šiandien turėjome pirmąjį teismo posėdį dėl laikinųjų apsaugos priemonių pritaikymo ir dėl pasimatymų su Laurynuku. Visą tai, kas vakar buvo pasakyta, teismo buvo įvertinta kritiškai ir atmesta, nes jokių objektyvių dalykų nėra. Viena, ką tu pasakoji į kameras, kita – kaip vertina teismas.

REKLAMA
REKLAMA

Antra gera žinia, kad Laurynukas su tėčiu nuo šiandien gyvens kas keturias dienas. Su Lauryno mama laiką su juo dalinsimės per pusę, kaip ir turi būti. Teismas įvertino teisingai argumentus. Aišku, priemonės laikinos ir jas dar galima skųsti, kas galimai ir bus.

Dar ir teismas vyks dėl galutinio nuosprendžio, bet prielaida jau yra ir dėl to labai džiaugiuosi. Praėjo trys mėnesiai ir pagaliau viskas į šviesesnę pusę“, – dalijosi L.Suodaitis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad birželio pradžioje prokurorė nusprendė nutraukti ikiteisminius tyrimus, kuriuose nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė ir jos vyras Laurynas Suodaitis kaltino vienas kitą smurtu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kaip tuo metu pranešė prokuratūra, sprendimas priimtas įvertinus ikiteisminių tyrimų metu surinktus duomenis ir liudytojų parodymus.

„Sprendimai nutraukti ikiteisminius tyrimus priimti konstatavus, kad padarytos nusikalstamos veikos buvo mažareikšmės. Prokurorės priimtus nutarimus patvirtino Vilniaus regiono apylinkės teismo ikiteisminio tyrimo teisėjas“, – teigiama pranešime.

Abu sutuoktiniai atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės dėl padarytos nusikalstamos veikos mažareikšmiškumo.

REKLAMA

Ikiteisminiai tyrimai dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo buvo pradėti po sutuoktinių konflikto balandžio mėnesį.

Pasak prokuratūros, siekiant išsiaiškinti ir patikslinti pareiškimuose nurodytas aplinkybes, buvo apklausti pareiškėjai, kiti asmenys, galėję suteikti tyrimui reikšmingos informacijos, gautos specialistų išvados.

„Tyrimų metu nustatyta, kad abu sutuoktiniai konflikto metu padarė vienas kitam sužalojimus, vertinamus kaip nežymus sveikatos sutrikdymas, ir sukėlė vienas kitam fizinį skausmą“, – teigiama pranešime.

REKLAMA

„Surinktų duomenų visuma leidžia daryti išvadą, kad sutuoktinių veiksmai buvo spontaniški kilus konfliktinei situacijai ir nebuvo pasiekę tokio pavojingumo laipsnio, kad, vertinant pagal protingumo, proporcingumo, teisingumo ir kitus bendruosius teisės principus, būtų pagrįstas baudžiamojo pobūdžio priemonių taikymas“, – tuo metu nurodė prokuratūra.

 

klausyk,ta moteris tavo vaiką augina,ką tu su juo darytum,kur jį dėtum,nei išsilavinimo,nei darbo,nieko neturi.Nustok čia inkšt,žmonės pradžioj kažkiek tave palaikė,kai buvai supakuotas,bet dabar viskas kitaip
Kvailesnės moteriškės nemačiau dar, ji tik pinigus moka paimt, arba ką nors apie pirštą apvyniot, o šeimai ir vaikams augint ji netinkama. Kai tik vaikai bus savarankiškesni, tai nuo jos vaikai tikrai pabėgs
Su suodaiciu ėjau į tą pačią mokyklą. Lehelis, turtingų tėvų šunelis. Viskas. Tik bando sudaryti verslininko įvaizdį, bet nesigauna, jokio verslo nėra daręs.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų