L. Lapinskas, pravarde Lopas, už grotų kalėjo nuo 2005 metų. Jis buvo kaltu pripažintas dėl nužudymo, pasikėsinimo nužudyti, prekybos narkotikais, turto prievartavimo, nusikalstamo susivienijimo organizavimo.
Naujienų portalui tv3.lt Aliona Lapinskienė atvirai prakalbo apie šeimą bei mylimąjį Laimoną.

Vestuvių metinės
Pradėdama pokalbį apie vestuvių metines, Aliona atskleidė, kaip ketino jas paminėti: „Šeimos šventes visada stengiamės praleisti kartu – su vaikais ir artimiausiais žmonėmis. Tai mums labai svarbu. Tikimės, kad pavyks skirti ir laiko dviese – gal su vyru trumpam ištrūksime į Druskininkus, kur galėsime pabūti tik vienas su kitu, atsipalaiduoti ir pasikalbėti ramybėje.“
Pasiteiravus, kuris santuokos etapas buvo jiems sunkiausias, pašnekovė neslėpė: „Vienas sunkiausių išgyvenimų buvo tada, kai aplinkybės mus spaudė, o aplinkiniai ir valstybės institucijos mumis netikėjo. Vyras negalėjo net trumpam sugrįžti namo, jausmas buvo toks, lyg viskas būtų daroma specialiai. Tuomet jautėsi didelė įtampa ir neteisybė. Išlikti stipriems padėjo tik mūsų šeima – vaikų šypsenos ir buvimas kartu.“
Alionai teko patirti ne vieną sunkų etapą, tačiau vaikams negalėjo parodyti, kad yra nelengva.
„Būti mama trims vaikams – tai didelė atsakomybė, todėl silpnumui dažnai tiesiog nėra vietos. Esu tik žmogus, kaip ir visos moterys – kartais norisi atsikvėpti, pasijusti globojama. Labiausiai išvargino tai, kad dažnai viską teko daryti pačiai. Nebuvo, kas padėtų. Kartais atrodė, kad ir para per trumpa – norėjosi bent kelių papildomų valandų dienoje. Džiaugiuosi, kad dabar galiu sau tai leisti bent retkarčiais“, – šyptelėjo ji.
Atskleidė, kuris namuose griežtesnis
Tęsdama pasakojimą apie šeimą, Aliona džiaugėsi, kad jos vyras – labai rūpestingas ir mylintis.
„Negaliu kalbėti apie tai, koks vyras buvo anksčiau, bet nuo tada, kai susipažinome, jis išliko toks pats. Rūpestingas, dėmesingas, šiltas. Jis – puikus tėtis ir tikras šeimos žmogus. Didžiuojuosi juo“, – kalbėjo moteris.
Alionos ir Laimono namuose auga trys vaikai. Pasak pašnekovės, būtent ji namuose yra griežtesnė, o vyras – vaikų herojus.
„Mūsų šeimoje aš dažniau būnu griežtesnė. O vyras – tikras vaikų herojus. Tarp jų yra labai stiprus ryšys, jie žaidžia, kalbasi, juokiasi – jų santykis labai gražus ir artimas“, – atskleidė grožio specialistė.
Lapinskų namuose taip pat yra laikomasi svarbių taisyklių: „Namuose turime aiškias šeimos taisykles, kurios padeda mums gyventi darniai. Visada kalbamės, jei kas nors neramina, stengiamės išgirsti vieni kitus, parodyti pagarbą ir rūpestį. Laikomės susitarimų, nes tai kuria saugią ir stabilią aplinką visiems.“
L. Lapinskas, pravarde Lapinas, už grotų kalėjo 20 metų. Jis buvo kaltu pripažintas dėl nužudymo, pasikėsinimo nužudyti, prekybos narkotikais, turto prievartavimo, nusikalstamo susivienijimo organizavimo. Pasak jos, nebuvo lengva laukti kalinčio vyro.
„Tas laikotarpis buvo labai sunkus, bet jis jau praeityje. Dabar tai tik prisiminimai, kurie primena, kiek daug jau įveikėme ir kaip stipriai sustiprėjome kaip šeima“, – atvirai kalbėjo pašnekovė.
Baigdama pokalbį apie santuokos metines bei šeimą, moteris atskleidė, ar pasvajoja apie daugiau vaikų.
„Daugiau vaikų neplanuojame. Mūsų tikslas – auginti ir išleisti į pasaulį šiuos tris vaikus kaip gerus, savarankiškus ir sąmoningus žmones. Tai didelis, bet labai prasmingas darbas“, – tarė Aliona.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!