Lietuvoje trejus metus gyvenantis ir renginius organizuojantis etiopas Kiros Hadgu padavė į teismą buvusius partnerius, kurie, pasak jo, nenorėdami grąžinti 100 tūkstančių litų grasino jam mirtimi.

Renginių organizavimo įmonę šalyje įsteigęs lanksčiausiu pasaulio žmogumi vadinamas K. Hadgu prieš metus užsimojo į Lietuvą atvežti Kinijos imperatoriškąjį cirką. Tačiau, sužinojęs, jog UAB „Reklamos verslo grupė“ jau planuoja šį renginį, pasisiūlė bendradarbiauti.

K. Hadgu, pasirašęs su partneriais sutartį, tapo būsimojo renginio reklaminiu veidu. Vyras pasakojo važinėjęs po įvairias šalies mokyklas, demonstravęs savo lankstumo sugebėjimus ir kartu pristatęs Kinijos imperatoriškojo cirko pasirodymą – agitavo pirkti bilietus.

Lanksčiausiu pasualio žmogumi vadinamas vyras teigė suorganizavęs pasirodymus ir televizijoje, kas, pasak jo, buvo didžiulė reklama renginiui.

Buvo sutarta, kad K. Hadgu bus leista atlikti numerį ir Kinijos imperatoriškojo cirko pasirodymo metu, tačiau, renginio dieną, įmonės organizatoriai savo pažadus pamiršo. „Manęs neįsileido į sceną, grasino, kad iškvies apsaugą. O po to ir pinigų žadėtų nesumokėjo“, – netaisyklinga lietuvių kalba kalbėjo etiopas.

REKLAMA

Vyras tikino, jog įmonė jam skolinga 100 tūkstančių litų. Renginių organizatorius patikino, kad po renginio net su advokatų pagalba bandęs išreikalauti pažadėtą sumą, tačiau tai pasibaigė grasinimais susidoroti.

K. Hadgu teigė, jog buvo susitikęs su vienu įmonės darbuotojų, tačiau pokalbis buvo trumpas. Neprisistatęs vyras tik pagrasino žinantis, jog K. Hadgu leidimas gyventi Lietuvoje besibaigiantis, tad, jei vyras toliau reikalaus pinigų, praneš Migracijos departamentui, kad svetimšalis platina narkotikus.

Po kelių dienų etiopas vėl sulaukė skambučio. Nepažįstamas vyriškis pasiūlė pamiršti skolą, nes, kitu atveju, jį ruošiasi nušauti. K. Hadgu įrašė grasinimą ir trečiadienį įrodymus pateikė policijai.

Vyras kelia baudžiamąją bylą dėl grasinimo susidoroti ir siekia atgauti pagal sutartį žadėtus pinigus.


Rašyti komentarą...
A
A
2011-03-02 15:37:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sakyciau kad labai neatsakingas ir besiribojantis us zmeiztu straipsnis!!! Kaip suprantu teismo sprendimo kuriuo ivardinti "verslo partneriai" pripazinti klatais nera?! Taigi cia tiesiopg vieno zmogaus nuomone ar issakyta informacija! Nereiketu zurnliugom (nes zurnalistu tokio straipsnio autoriu nesigauna vadinti) tokiais kaltinimais metytis!
Atsakyti
0

r
ra
2011-03-07 00:33:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu bet tai kaip galima taip vadinti .Lanksciausias pasaulyje zmogus. Nu as nesuprantu. Paziurekit youtube kokiu zmoniu yra. Paziurekit pasaulio realybes sou. Kokie ten lankstumai. O cia tai nzn. AS stovedamas ant vienos kojos galiu kita uzkelti ant galvos. Tai gal ir as is tu lanksciausiu pasauluy
Atsakyti
0

k
kora
2011-03-10 19:42:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
vėl pinigai dėl visko kalti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų