Laisvos vyras įkliuvo Užimtumo tarnybai: valstybės pinigus leido individualią veiklą vykdančiai žmonai

Atlikėjos bei TV laidų vedėjos Donatos Gutauskienės-Laisvos vyras Rolandas susidūrė su nemalonumais iš Užimtumo tarnybos. Minėta institucija skyrė jam 1,5 tūkst. eurų paramą, kad vyras galėtų susikurti darbo vietą, tačiau pinigus išleido individualią veiklą vykdančiai žmonai.

Apie šią situaciją pranešė portalas alfa.lt. Anot minėto portalo, R. Gutauskas kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą, prašydamas panaikinti Užimtumo tarnybos sprendimą, kuriuo jam buvo liepta grąžinti beveik 1,5 tūkst. eurų.

Užimtumo tarnyba pro pirštus nepraleido fakto, jog R. Gutauskas pirkosi baldus ir kitus darbui reikalingus daiktus iš žmonos, vykdančios individualią veiklą. Tačiau šie pinigaia buvo skirti – darbo vietai susikurti.

Alfa.lt teigė, kad vyras prisipažino, kad už gaunamus pinigus įsigijo stalo bei biuro kėdes. Taip pat paramą leido ir paslaugų (ADS, SEO, el. parduotuvės valdymo, kūrimo ir apmokymo) įsigijumui, o šias paslaugas ir prekes pirko ne iš ko kito, o iš savo žmonos D. Gutauskienės.

 


Rašyti komentarą...
R
Rolas
2021-09-08 16:32:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikas sugryzes į Alytaus "poilsio namus" mes jau laukiame tavęs, tik miegot reikės antrame lovų aukšte, gali ir žmona kartu atsivesti, mielai priglausim
Atsakyti
-9

B
Bronė
2021-09-08 16:45:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vilkas iš miško todėl į mišką žiūri.....
Atsakyti
-2

N
Ns
2021-09-08 19:49:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko norėt iš sukčiaus bandito.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų